Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el szüleimnek...

Hogyan mondjam el szüleimnek h cigizek?

Figyelt kérdés

az a helyzet h rászoktam és szeretném elmondani szüleimnek.

egyébként 15F


2009. nov. 24. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

15 évesen? Sehogy. Tedd le, amíg lehet. Én is rászoktam akkoriban, és most kínlódok a leszokással.

21/L

2009. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
MOndd meg nekik, h beszélni szeretnél velük valamiről, mondd el nekik, h biztos , h nem örülnek majd a hírnek, de el kell fogadniuk h te ilyen vagy. Ha elkezdnek magyarázni, h ez meg az lesz, akkor megmondod nekik, h nem esel túlzásokbaa, és ha tényleg történne valami, akkor tanulsz a hibádól. stb...
2009. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

de én is inkább azt mondom, h szokj le róla amíg nem késő! vagy mondd el nekik, h cigizel, de le akarsz szokni, de a segítségük nélkl nem megy


2. voltam

2009. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de eszem ágába nincs leszokni :D
2009. nov. 24. 19:37
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Anyu,Apu cigizek.
2009. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Mondd meg nekik, és kész.

Én kb. azt mondanám az "eszem ágába sincs leszokni :D"-ra, hogy eszem ágában sincs pénzt adni "drogra". Ha kell, keresd meg rá a pénzt.

Amúgy hülye kis p.cs vagy, 15 évesen inkább sportolj. Attól nem fogsz tüdőrákot kapni, és nem leszel impotens tőle 40 éves korodra, mikor befutott férfiként a legjobb nők közt tarolhatnál.

2009. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szüleim úgy kaptak tudomást hogy cigizek hogy aláírták az igazgatói intőt , mert az iskola területén többször is dohányoztam! :D 16/F
2009. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tudom, h mostanában már a 11-12 évesek is cigiznek, de nem kéne 15 évesen evvel rontanod magad. Aztán meg 35-40 évesen csodálkozol majd, ha az orvosok egy diagnózis alapján azt mondják majd, h tüdőrákos vagy.
2009. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne csak a rákkal dobálózzatok már. Ok, nagyobb esély van rá, de nem az a vezető baj. Nem a cigitől alakul ki a rák, csak hajlamosít. Én a COPD-től spec. jobban tartok. Mivel rák hajlamom nem nagyon van. Viszont nem szeretnék 40 évesen oxigénpalackkal élni, vagy belefulladni a saját tüdőmbe az oedémától. Számomra ez riasztóbb, mint a rák, és nagyobb is az esély egy chr. bronchitisre, vagy emphysémára. Szóval kedves kérdező, ha nem akarsz 30 évesen megfulladni, jobb ha leteszed. Én is azon vagyok most.

Egy eü-s

2009. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
gondold el mikor a barátnödet megcsokolod vagy beszélsz valakihez és a cigi szag ömlik a szádbol nem valami erjesztö!!ráadásul a kezed is büdös ugy eszel besárgul a fogad az ujad undorito!!
2009. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!