Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Több hónapja cigizek de ha...

Zoli Bence 05 kérdése:

Több hónapja cigizek de ha egymás után elszívok 3 cigit itt egy 3 mas erősségü sárga bondról beszélek akkor kiver a víz izzadok és hányingerem van mitől?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nikotin hatásának a tudható be. Mindenki más mennyiséget bír el, nem kellene elszívni 3-at egymás után.

Íme a nikotin mérgezés tünete/ még elszívsz 3-at az előző 3 után és simán jönnek a tünetek- de nem erre kellene gyúrni !!! - pedig Te ezt teszed/

" A mérgezés tünetei az általános szimpatikus aktivitáson (szapora pulzus, magas vérnyomás, stressz-hormonok kiáramlása) túlmenően hányás, hasmenés, szédülés, émelygés formájában jelentkeznek. "

2012. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor most még könnyen le tudnál szokni róla, úgyhogy használd ki. Hallgass rám, később hálás leszel.
2012. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

3 hónapja cigizel még le tudsz szokni!!!

roncsolj a vérkeringést így ha fiú vagy akkor GYENGÉBB LESZ A MEREVEDÉSED!!!!!!!

ha meg lány akkor csak annyit hogy 10 ével idősebbnek fogsz kinézni a randa bőröd miatt...

2012. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is cigizek 4 éve kisebb nagyobb szünetekkel. De mitől van az ha kimegyek rágyujtok, elszivok 1 slukkot, akkor tök jól vagyok meg minden, utánna ha bemegyek, evés előtt mindig kiver a víz, meg szédülök kicsit, kb 5-10 percig. De volt hogy ilyenkor 1x már hánytam is, persze késő este. Ilyenkor azt kívánom, bárcsak soha ne szoktam volna rá a dohányzásra, és bár 1 szálat ne szívtam volna ell, de késő bánat, már ugyse fogom letenni, mert utánna meg megint megkívánom úgyis újra.

Mitől van ez ami nállam van, és mi ez? Vagy mire utal, mit jelez?

2015. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!