Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigitől fájhat a gyomrom?

Cigitől fájhat a gyomrom?

Figyelt kérdés

Sajnos idegességemben elszívtam tegnap 3 szál cigit (nem egymás után), pedig nem dohányzom.


Este fájt a gyomrom.


Ez inkább az idegességtől volt, vagy a cigi is tehette?


19L



2012. okt. 31. 12:36
 1/3 anonim válasza:
Én nemrég kezdtem cigizni, eddig mindössze fél doboznál egy kicsit többel szívtam el, 1 hónap alatt... Az első száltól mindenki szarul van, én is úgy voltam. Ha nem szokott hozzá a szervezet, 1 ciginyi nikotintól akut mérgezést kap a friss dohányos ez az oka. Amúgy a rendes dohányosok körében is étvágycsökkentő pontezér 18/F
2012. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szimplán az idegességtől is fájhat a gyomrod. Mivel ilyenkor a gyomrodba több sav kelettkezik, és ez marja. Pluszba a cigi se tesz neki jót.
2012. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valószínűleg az idegességtől, mivel nagy lett a gyomorsavad.


Ne dohányozz, nem jó. Büdös leszel, folyton köhögsz, rosszabb lesz az állóképességed, gyengül az immunrendszered, nem tudsz felmenni gyalog a 10.-emeletre lihegés nélkül.


Mindezek felett ha párkapcsolatra vágysz sokkal nehezebb dolgod lesz, mert egyes fiúk nem tolerálják ha barátnőjük dohányzik.


Félreértések véget saját tapasztalatomból írom ezt, mivel alakalmi dohányzom.


23F

2013. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!