Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan csinálhatnék cigit, ha...

Hogyan csinálhatnék cigit, ha cigihüvely van itthon, de dohány nincs? Vatta? Teafű? :D

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
feküdj le aludni
2012. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Maradtak csikek?

Bonts ki öket és ami jó azt újra tölcsd be mi is úgy csináltuk mikor nem volt pénz dohányra vagy nem volt itthon! Erősebb lesz meg ize is szarabb ha nagyon régi a csikk, de lényeg az van mi ami füstöl :D

2012. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, mert biztonsági okokból félig vízzel van töltve a konzervdoboz, amit hamutálnak használunk. Az volt az első ötletem, de mindegyik csikk szét volt ázva. :( :D
2012. nov. 4. 23:28
 4/12 anonim válasza:
szívás máskor ne csinálj ilyet, szed ki őket száritsd ki! nemtudok jobbat de az tuti nagyon erős lesz...
2012. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szüleim rigolyája, én már akkor megmondtam nekik, hogy rossz ötlet, mikor kitalálták. :D Remélem holnap hoz barátom dohányt... :)
2012. nov. 4. 23:43
 6/12 anonim válasza:
melyik megyébe laksz kitudja lehet egy helyen! adok én :D
2012. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Budapesten. :D
2012. nov. 5. 07:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a nikotin miatt kell akkor sehogy de ha füstölögni akarsz arra minden füszer jó babér levelet ne me a mérgezõ petrezselyem mrg ilyenek a jók vagy a tea amit vpbe naon lol igazábol vpvel a szart is el lehet füstölni
2012. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kibírod holnapig. Nekem is muszáj kibírnom holnapig :( :)
2012. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
jaa hogy te már tegnapelőtt kiírtad? akkor is bírnod kell holnapig, hogy ne legyek egyedül vele!! :D
2012. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!