Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehetne megmenteni egy...

Hogyan lehetne megmenteni egy drogost? Hogyan lehet őket rábírni hogy hagyják abba? 17 éves kismamáról van szó. Csak rendes válaszadókat várnék!

Figyelt kérdés

A lényeg h mi csak a facebookon beszélgettünk és megnyílt nekem,elmondta az életét,ami nem egy hű de fényes családi élet.Gondolom ezek a lelki problémák is vitték bele :(

A lényeg h már ott tart h heroin,kokain és szúrja is magát,viszont 6 hónapos terhes.Tudom mindenki első gondolata h dö...jön meg az ilyen,de engem így ismeretlenül is bánt,hogy így lesüllyedt!!A családban van egy nevelt fiú,ő neki a haverja ez a lány.Az anyjáék abba hagyatták vele a sulit h menjen dolgozni h jobb legyen nekik,aztán mikor megtudta h terhes nem engedték neki eletetni a babát,most meg nem engedik h befeküdjön elvonóra,pedig ő maga is tudja h ez az egy lehetősége lenne h leszokjon az anyagról.Hogyan lehetne a szülők ellen fellépni még mielőtt meghalna????Én tanácsoltam neki a gyámhivatalt vagy h az orvosnak jelezze h nem engedik befeküdni.Vagy ha fel jelentenék a szülőket???Azt is mondtam neki h készüljön arra is fel h a babát nem fogják hazaengedni vele sztem még akkor se ha gyámságot vállalnának az anyjáék.Az apja szeme előtt a gyes és a családi lobog h annyival is több pénzük lesz.Meg nagyon sok minden van még amit hosszú lenne leírni,de hivatalos útjára volnék kíváncsi a dolgoknak.Ja és még egy ha beadná a babát,vagyis lemondana róla akkor kinek az aláírása kéne???Elég az övé vagy kell az anyjáéké és a vérszerinti apáé???Tényleg csak normális válaszadókat szeretnék olvasni!!Köszi előre is!!


2012. nov. 12. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Google > drogelvonó intézmények
2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!