Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik-e világoskék (nem...

Létezik-e világoskék (nem kék) szofi dohány? Itt nálunk egyik boltban sem találok. Eddig ezt szívtam dobozosként, de szeretnék olcsóbban kijönni, viszont ragaszkodnék ehhez az ízhez.

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 08:14
 1/4 Mara Acoma ***** válasza:
Csak kék és barna van.
2012. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emlékezetem szerint létezik a világoskék is és van még a zöld (kámforos) is, max. az eladó nem rendel, ha csak 1-2 dobozzal visznek el tőle.

Ha megbeszéled az üzlettel, hogy rendeljen, és átveszed tőle egyszerre a 10 dobozos "kartont", akkor meg fogja rendelni, és amikorra mondja, érte mégy, és elhozod. Úgy nem áll benne a pénze. Kevesebbet (1-2 dobozt) ő nem tud rendelni.

2012. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mara Acoma ***** válasza:

Első vagyok, trafikban dolgozom... Én még soha nem láttam csak kéket és barnát szofiban, rendelni sem lehet mást!!!

Papírban van esetleg mentolos, de szofiban még olyat sem láttam.

2012. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma szétnéztem a megyeszékhelyen is, valóban csak kék és barna létezik, de újdonság a piros! Állítólag extra erős.

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.

2012. nov. 14. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!