Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fogyok mellből akkor...

Ha fogyok mellből akkor feszesebb lesz?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam ha kisebb lenne a mellem nem lógna annyira.Szerintetek? (ui.: lány vagyok)

2012. okt. 30. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

"Sajna" a nagy mell átka ez.


Ad1. Örülj neki, hogy nagy

Ad2. Ha fogysz, akkor épp ellenkezőleg fog alakulni, eléggé megsínyli a mell a fogyást/hízást és "zokniban golyó" effektus léphet fel. :)

Ad3. ...örülj neki hogy nagy!!! :D

2012. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy az első hozzászólóval értek egyet, lehetséges, hogy feszesebb lesz. Próbáld ki.
2012. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Logikusan ha egy lufit lejjebb eresztesz, mi történik...? Nem érdemes szerintem ezzel próbálkozni, volt nagymellű ismerősöm aki fenékből akart fogyni, de elsőnek ciciből ment le (amitől nagyon félt), gyorsan vissza is hízott de - állítása szerint - már nem volt ugyan olyan, mint előtte, kevésbé volt telt.
2012. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hallottál már arról, hogy a bőr összehúzódásra is képes?

Ha nem próbálja ki, nem fogja megtudni, működik-e nála vagy sem.

2012. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vicces vagy, hallottam persze...de Te nem hallottad már azt a szóösszetételt, hogy "megnyúlt bőr"? :)
2012. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Nem mondom, hogy feszesebb lesz, azt mondom, hogy feszesebb LEHET.


Ismerek nőt, aki világéletében vékony volt, a hasa mégsem feszes. És olyat is, akinek 3 gyerek után olyan feszes hasa van, mint egy tinilánynak.

Cici esetében is vannak hasonló példák, van ismerősöm, akinek fogyás után tapasztaltam a melleit, és nagyon szépek voltak.


Hogy a kérdezőnek előnyére vagy hátrányára válik a fogyás, előre talán nem tudjuk megmondani.

2012. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha közben használok bőrfeszesítő krémet? Használnak egyáltalán az ilyen krémek?
2012. okt. 30. 21:30
 8/9 anonim válasza:
Velem ez megtörtént. Egyik nyáron fogytam 3 hét alatt 11 kilót betegség miatt és D-sről C-kosarasra "ment össze a mellem" és feszesebb lett. Először. Mert pár év múlva sajnos visszajöttek a kilók és akkor már nem volt olyan szép mint előtte. Viszont most itt van a saját zsíros mellfeltöltés, ami nagyon ígéretesen hangzik és ha lemegy rólam az a plusz pár kiló felesleg, szerintem meg fogom csináltatni, mert tök természetes, nincsenek hegek és vékonyan is telt melleim lehetnek. Szóval fel a fejjel , simán összejöhet :)
2012. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy csaj ismerősöm fogyás után nem szép hassal rendelkezett, a bőr nem tudott kellően összehúzódni. Mondta, hogy kipróbált egy krémet, és neki sokat segített.


A saját zsíros feltöltésről nem árt tudnod, hogy a szervezet mindenhonnan arányosan bont illetve épít zsírt. Lehetséges, hogy fogyásnál vagy hízásnál ez a plusz feltöltés így fog működni, tehát onnan is fogysz.

2012. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!