Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnám megtanulni azt,...

Hogy tudnám megtanulni azt, hogy a számon kiengedett füstöt az orromba szívjam fel?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nagy kreativitás kellhet hozzá
2012. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
pl egy szobában, ahol nemfuj a szél, elösször azt tanuld meg hogy tátott szájjal vegyél az orrodon levegőt, utánna ha megy azt próbál meg hogy előre tolod az álkapcsod, és ugy nem fujod csak engeded kiszállni a füsöt, majd utánna azt próbáld hogy amikor jön ki közben az orrodon vegyél levegőt, nem könnyű tesa, sok gyakorlás, de nemvészes :)
2012. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mit nem könnyű? televeszed a szádat füsttel. midnegy hogy még akkor szívtad be, vagymár letüdőzted, és fújod ki, de lényeg, hogy a szádban már a füstöt levegő legyen. akkor nem tüdőből kezded el kifújni a füstöt, hanem a szád segítségével. msot ezt jobban nem tudom elmagyarázni, de szerintem értened kell. a szádban lévő levegőt (nyilván az kevesebb, mint a tüdőben lévő), tudod a szájizmok segítségével kifújni, és akkor ezáltal a tüdődből tudod szívni a levegőt az orrodon keresztül. de ez nem egyértelmű? nekem 2szál cigi után ment. tükörnél megnézed, hogy oda megy-e a füst. addig próbálgatod célozni a kifújást, meg a sebességet, hogy látni fogod, hogy már szépen mutat.
2012. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!