Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindenki meg tudja megtanulni...

Mindenki meg tudja megtanulni a kontaktlencse felhelyezését/kivételét?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam a kontaktlencsén de tartok attól hogy nem tudom majd kivenni a szememből vagy betenni, ugyanis meg se bírnám fogni a szemgolyómat mert biztos hogy pislognék.
2012. febr. 22. 19:19
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Eleinte tényleg kellemetlen, amíg bele nem jön az ember, de meg lehet tanulni, persze. Van betanítás is, nem magadtól kell rájönnöd a trükkökre, megmutatják, hogyan kell.

A szemgolyódat nem kell megfogni hozzá, a lencsét kell megfogni, az nem fájdalmas egyáltalán.

2012. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha betanít a szemész de nekem otthon még sem sikerül akkor mi van?
2012. febr. 22. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen sikerül, csak eleinte kicsit bénázol majd, amíg el nem múlik a reflex, hogy becsukódik a szemed :)
2012. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem féléve van kontaktlencsém. Az elején amikor itthon próbáltam berakni nagyon könynezett a szemem iszonyúan megszenvedtem vele..de pár nap alatt belejöttem és mostanra már szinte egy perc a berakása.:) kivevés nagyon egyszerű, oldalra húzod, megfogod és már kint is van. :D
2012. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!