Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alábbi esetben hogy döntik...

Alábbi esetben hogy döntik el, hogy kiket vesznek fel az egyetemre? (Magyarázat lenn)

Figyelt kérdés
Teszem azt,hogy egy szakra jelentkezik 100 ember,mindenki első helyen jelöli meg,de 80 embert vehetnek fel max,és mindenkinek 380 pontja van.
2011. febr. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, "tegyük fel" alapon, én úgy tudom, hogy ilyen esetben mind a 100 embert fel kell venni, mert egyik sincs meghúzható ponthatár alatt.
2011. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amit az első írt szerintem igaz, azzal egészíteném ki, hogy ilyenkor van az, hogy pl 10 fő lehetne egy gyakorlaton, mert annyira van hely, meg eszköz, vannak 15-20-an.....
2011. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig az a szabály, hogy a kiírtnál kevesebb embert nem vehetnek fel. Szóval ha a 80. embernek is 380 pontja van, meg a 100.-nak is, ezért őt is fel kell venniük.
2011. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor felveszik a maradék 20-at is, növelnek a csoportok létszámán és a lemorzsolódásra bízzák, hogy beálljon a hallgatók optimális száma.
2011. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont azért hozták be a 480 pontos rendszert, mert így nem nagyon állhat fenn ilyen eset.

Egyébként akkor felveszik mind a 100-at.

2011. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!