Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbal hatása mikor múlik...

Herbal hatása mikor múlik teljesen el?

Figyelt kérdés

Tegnap este megkínáltak valami szarral én idióta meg elfogadtam (nem kell írni tudom hogy ez volt az életem eddigi legkomolyabb marhasága) akkor nagyom beflasheltem ami iszonyat szar volt életem legszarabb élménye

Este alíg bírtam elaludni

Most felkeltem de olyan mintha nagyon másnapos lennék

Csak vizet bírtam inni,enni semmit,nem tudom koncentrálni, kicsit émelyeg a hasam, stb..

Mikor fog belőlem teljesen kitisztulni ez a szar?

Mégegyszer azért elmondom hogy ne kommenteljetek : tudom hogy ez marhaság volt és megesküdtem magamnak hogy soha de soha nem fordul ilyen elő többet ,de még a cigit is le akarom most tenni



2012. dec. 9. 13:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát hajrá. A mai napod még rá fog menni, holnapra rendbe jössz.

Csak az a baj, hogy ez is időnként váratlan szituációkban előjöhet Az egyik ismerősömnél vezetésközben tört rá, gyakorlatilag félelemről számolt be, le kellett állnia és hívta az egyik barátját, hogy vigye haza a kocsit és persze őt is. Nem tudja pontosan mit nyomott be, de mintha pánik rohama zajlott volna akkor is és most is.

Simán konditermi edzés közben is jelentkezett már nála, gyakorlatilag az elmúlt 3 hónapban 5-6 alakalommal volt ilyen, előtte soha.

2012. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De ö többször is fogyasztott ?

Én csak tegnap este elöször és utoljára

2012. dec. 9. 13:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Életében egyetlen egyszer !!!!
2012. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kösz most mér én is nagyon parázok,jobban mint eddig :)
2012. dec. 9. 13:46
 5/20 anonim ***** válasza:
Én már nem tom hányszor csináltam, és sose volt ilyenem...
2012. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

az elsőnek: szerintem a haverodnak pánikbetegsége van, amire a herbál volt az utolsó csepp. mondjuk ezek a szintetikus szarok bármire képesek,én életemben 3x próbáltam,de rájöttem hogy nem éri meg illetve szar is :D

amúgy kérdező: szerintem igyál sok vizet,hogy mihamarabb kiürüljön belőled meg sok vitamin :)

2012. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
kérek engedélyt hangosan nevetni!
2012. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 renatopali válasza:
54%

Elég szar szervezeted lehet ha így reagál rá...

én a hétvégén kb 7 herbalos cigit elszivtam kutya bajom

0,3 raktam bele a tiedbe nem tudom mennyi volt de kb 1 óra alatt kimegy a hatása :D

2012. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem a legutóbb 6-7 óra kellett h jobban legyek tőle:/
2012. dec. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Van neki hatása?
2012. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!