Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A kétkezi munkás és a cigaretta?

A kétkezi munkás és a cigaretta?

Figyelt kérdés

Tisztelt cigarettabarátok!


Szeretném kikérni a véleményeteket abban a kérdésben, hogy az úgynevezett munkásember(kőműves, szobafestő, segéd és betanított munkás, közmunkás...stb...stb...tehát aki elsősorban a testi erejével keresi a kenyerét)amennyiben nem"fekete cigarettát szív, hanem rendesen-boltban vásároltat...milyet?


Tehát konkrétan cigarettamárkákat kérnék tőletek.


Annakidején erre a kérdésre a válasz-többek között az lett volna, hogy...Munkás, Kossuth, Dacia...


De ma?


Tisztelettel:Attila


2012. dec. 11. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves Attila, mostanában a legtöbb munkás magának sodorja a cigarettát, mert úgy valamennyivel olcsóbban jön ki. De a legkedveltebb márka leginkább a Shopiane, a Multifilter és az olcsóbb kategóriák, azokból is inkább az erősebb (piros). Ma már 700 Ft felett vannak ezek a cigaretták, egy "rendesen" dohányzó naponta simán elszív egy dobozzal, szóval lassan luxus lesz, hogy egy átlag fizetés ötödét cigarettára megy el.
2012. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy cigarettafajtát munkával társítani?Ez olyan demagóg dolog.Voltam közmunkás, de egyáltalán nem dohányzom, sőt nem is iszom, még kávét sem, nemhogy alkoholt.

Jó, valaha boldogult tini koromban kipróbáltam a cigit, de csak bulikban cigiztem, tehát ritkán, így megengedhettem magamnak a méregdrága, különleges cigarettákat.(Hadd csodálkozzanak a többiek).Egyébként szakmunkás vagyok, de ránézésre meg nem mondanád.

2012. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sztereotípiát akarsz, akkor a barna puhacsomagolású Sophianae.
2012. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a-főleg konkrét válaszokat.


Tehát elsősorban barna"szofi", mondjuk ezt sejtettem is.


Én mondjuk"munkás"cigarettának hittem a Symphoniát is..., de mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 11. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Első kézből értesülsz :) Festő vagyok és többi festő-kőművesek-ácsok közt melózok.


Sok ember magának tölti, meg csempészt vesz. Aki boltban veszi az az olcsók közt válogat.


Bond, LD, GoldenGate, van aki szivarkát szív. Én Bondot szoktam vagy ilyesmi "olcsóbbat". Pl Pannónia, P20, Hungária.


De lassan abbahagyom...

2012. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!