Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha hetente 1, maximum 2 szál...

Ha hetente 1, maximum 2 szál cigit elszívok, attól nem lesz sok bajom, ugye?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de
2012. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
1-2 szál cigiből lesz 2 doboz :)
2012. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
abból nem. De mi értelme???
2012. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így kezdtem.... Aztán napi 1-2 szál lett aztán meg fél doboz. Nem így terveztem elhiheted, de nem tudtam megmaradni a heti 1-2 szálnál. Először csak bulikban fogyott több aztán meg naponta. Nagyon megbántam, hogy egyáltalán valaha rágyújtottam.

Várhatóan nem lesz bajod ettől, bár a kis ördög nem alszik.

És nehéz letenni, illetve addig eljutni, hogy a végleges elhatározás megszülessen az ember fejében.

Most 3 éve nem dohányzom, viszont tudom, hogy bármikor rá tudnék gyújtani, sajnos!!!

2012. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
VÁLASZ A KÉRDÉSRE: nem.
2012. dec. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Sokan így kezdik. Aztán előbb utóbb nő a cigik száma, és rászoksz, aztán jó nehéz lesz leszokni, de ha sikerül is, mindig kívánni fogod a cigit, ami nemjó, szóval jobb ha nem szoksz rá hidd el.
2012. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, semmi bajod sem lesz tőle, de mindenki így kezdi -ahogy én is-, és ha rászoksz, az szopás. Pl. ha elfogy a cigid, körömmel vakarnád le a vakolatot idegességedben minden apróság miatt. Nem éri meg, hidd el.

Válaszként pedig ahogy fent is emlitettem: attól az égegyadta világon semmi bajod nem lesz.

2012. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

semmi bajod nem lesz de mi értelme van heti 2 szál ciginek

én legalább napi 3mal ketdtem aztán lett belőle 1doboz/2nap

2012. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig lesz mentséged, hogy miért szívtál ma egyel többet, mint tegnap.
2012. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyetlen szál cigaretta elszívásakor annyi kátrány rakódik le a tüdődben, mint a nem dohányosoknak egész életük során...szóval ez sovány vigasz, hogy csak kucudohányos vagy
2012. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!