Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy nem tudok rászokni a...

Hogy nem tudok rászokni a cigire? Ez már idegesítő!

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy 2-3 éve kimászkáltam az ablakon, és egy sárga bondnak a felét, háromnegyedét elszívogattam, utána bulikban is egy keveset, hol kis szünetekkel, aztán csikkeket szedtem az utcán mert még nem voltam 18 és ilyen fém csövekben szívtam el, majd elhatároztam, hogy elmegyek cigit keresni!

Balatonon voltam, hazafelé tartottam már, feladtam a reményt, sötétedett. A vasút mellett megláttam valamit, feltűnően színes volt és kirívott a fekete kövek közül, amik a forró nyári nap hőjét sugározva perzselően melegítettek a nyári késő estén. Ahogy közeledtem hozzá, felhagytam az a végtelen optimizmusommal, s láttam, csak egy cigarettásdoboz hever kiszolgáltatottan a földön, hogy az időjárás kezébe adja sorsát, s lassan a feledés homályába merüljön, s újra földdé váljon e világon.


Na jó, kicsit eldramatizáltam a dolgot. Fölvettem, egy narancs palmall volt benne, törött filterrel!!! El se hittem. Beleraktam a horgászbotom végébe, a kupak alá. Azt is elszívtam. Majd kikönyörögtem egy boltban egy doboz zöld multit, amit egy emlékműnél szívtam mindig az erdőben, meg a pincében a kazánháznál, és már csak egy szál van belőle.

Mindig is kín keservesen jutottam szálról-szálra, undorító a füstszag utána a számban.

Hatásairól annyit, hogy szédültem mindig tőle, néha felizgultam, de egyszóval undorító, és még rá se tudtam szokni.

Ezek után félve fogok elektromos cigit venni, ha arra se vagyok képes rászokni, akkor egy igazi pancser vagyok...


2012. dec. 22. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudd, vannak akik egész életükben nem képesek rászokni, akármennyit elszívnak! Lehet, kíváncsi vagy az érzésre, milyen lehet ha az ember úgy istenigazából meghal egy szál cigiért, de hidd csak el, felesleges, mert a csapdából kikeveredni nagyon nehéz! Sokan akik le akarnak szokni (mert vannak ilyenek), örülnének ha olyanok lennének, hogy csak egyik napról a másikra nem gyújtanak rá, de sajnos ez nem ilyen könnyű. Akik viszont képtelenek rászokni, nekik ez nem jelent nagyobbacska problémát, ha megkívánnak egy cigit, elszívják, de nincs az az érzet, hogy már remeg a kezük, mert egy ideje nem gyújtottak rá. Én is ilyen vagyok, az elejèn még tényleg ideges voltam és tényleg nem értettem, mi lehet a gond, de mára rájöttem, egész szerencsés vagyok emiatt. Te hány éves vagy?
2012. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Igen, az az érzés kéne, amit írtál, hogy vágyjak rá. De az alkohollal is így van, ha be akarok rúgni, berúgok, de ez évente ilyen 3-szor van kb. Ezen kívül sem iszok nagyon alkoholt, max. egy kis sört. Sőt, van, hogy inkább kellemetlen a hatása, bepunnyadok, elfolyok, aludni meg nincs kedvem.
2012. dec. 23. 00:05
 3/5 virág 90 válasza:
72%
te nem vagy komplett. tudod hogy több millió ember mit meg nem adna azért hogy leszokjon????? gondolkozz már! :)
2012. dec. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több millió embernek csak önuralomra lenne szüksége. Azt akarom bebizonyítani, hogy ha rászokok, simán leteszem. De még az első lépés sem megy.
2012. dec. 23. 01:31
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező,te beteg vagy.Kb úgy hangzik a kérdésed,hogy "segítsetek,már többször megpróbáltam levágni a kezem,felszeleteltem az ujjaimat,de még mindig nem fáj!"
2012. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!