Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 2-2,5 doboz 17 évesen....

Napi 2-2,5 doboz 17 évesen. Hogyan szokjak le?

Figyelt kérdés
13 éves korom óta cigizek, egy ideje 2 dobozzal megy el egy nap és szerintem ez sok. Csak megszokásból csinálom vagy mert ideges vagyok. Ha nem gyújthatok rá agresszív leszek. 17/F
2013. jan. 6. 14:17
1 2
 1/19 anonim válasza:
55%
Gondolom azért vagy 17 évesen ideges mert anyagi gondjaid vannak és azon rágod magad nap mint nap,hogy hogyan fogod eltartani a családodat !! ?? Nyugi nem eszet akarok osztani mert nekem sincs családom és amúgy is 3 évvel vagyok idősebb mint te de akármilyen stresszes vagyok nem nyúlok a cigihez !! Cigizés helyett menj el futni vagy űz valami küzdősportot ami helyrerak !
2013. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy nincs családom? És ha van? :o

De van okom idegeskedni más miatt. Suliba nem tudok ilyeneket. Thai-boxra jártam régen

2013. jan. 6. 14:30
 3/19 JulesM111 ***** válasza:
54%

Most őszintén, miért akarsz leszokni?

Ha elfüstölsz 2-2.5 doboz cigit, akkor Te szeretsz dohányozni, mint sokan mások, de b@ssz ki magaddal, hogy nem gyújtasz rá.

2013. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
59%
17 évesen ha apa vagy az szép dolog !! Taps taps !! :)))
2013. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

-Rágózz

-Elektromos cigi

-Csökkentsd az adagot hetente

-Orvos

2013. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Streetracer911 válasza:
Leszokni csak úgy lehet, hogy egyik napról a másikra leteszed, és kész. Én is füstöltem mint egy gyárkémény.Napi 2 doboz megvolt... Elhatároztam, hogy nem dohányzok tovább, és azóta nem gyújtottam rá.Májusban lesz 6 éve. Sok szerencsét és kitartást!
2013. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi. De mit csináljak hogy ne legyek agresszív? Ha nem tudok szívni valamiért akkor elkezdek kiabálni mindenkivel vagy verekedni
2013. jan. 6. 20:43
 8/19 anonim ***** válasza:
"Ha nem gyújthatok rá agresszív leszek" A világ kamuja. Persze, hogy tapasztalod magadon az "elvonási tüneteket", mert másról sem szólnak a hírek, csak arról,hogy mennyire nehéz és mennyi mellékhatása lehet a dohányzás elhagyásának. Hülyeség. Én 13 éves korom óta cigiztem, tavaly tettem le és 21 éves vagyok. Délelőtt még dohányoztam, délután már nem. Ennyi az egész. Elhatározás kérdése. Ha nekem sikerült, másnak is simán menne, ha nem magyarázná bele a sok hülyeséget.
2013. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Számold ki, mennyit költöttél eddig cigarettára, egyből kifordul a kezedből! Segítek, alaphangon 1 millió fölött jársz, de lehet, hogy 1.5 (attól függően, hogy mikor erősítettél rá), a jelenlegi fogyasztásod, és 700 forintos cigi mellett évente 500 ezer forintot költesz cigire. Hát ha ez nem indok, akkor semmi. Sírunk Matolcsy, meg minden szar miatt, de a dohányzást, az alkoholt, az értelmetlen áru, és autó hiteleket senki nem sajnálja. Meg jár a napi 2 doboz cigi (1400 forint), meg jár napi 3 doboz sör (600), és persze mi akarunk a kis 80 ezrünkből először fingani az új autóba is, persze 0% önerővel, 15 évre, a havi jövedelmünk feléért... Az én szociális érzékenységem eléggé csökevényes, úgy hogy nem tudom sajnálni azokat, akik rínak a politika, meg az élet igazságtalansága miatt.
2013. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta alkalmi dohányos vagyok. Vagyis nem szoktam rá, akkor hagyom abba amikor akarom sokszor fél évig nem szivok máskor meg napi 5 elmegy. Összesen tartok kb 10 doboznál amit életemben elszivtam de erre se vagyok büszke..


E-cigit próbáld meg talán, vagy a Nikotin tapaszt? Rágózz sokat az idegességet pedig valahogy máshogy vezesd le. Kezdj el egy küzdősportot pl vagy fuss egy kört.

2013. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!