Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem esik jól a cigaretta...

Miért nem esik jól a cigaretta? Rossz cigit szívok?

Figyelt kérdés

Kb. 3 honapja fogtam neki, hobbyból dohányzom. Egy-egy szál néha kàvéval, bulikban meg a haverokkal mikor kimegyunk egyet. Egy ideig jó volt, kellett. Úgy egy honapja érzem, hogy nem esik jól de mégis kell. Lehetséges, hogy rossz cigit szivok? Egy fajtával kezdtem 3 honappal ezelott es meg mindig annál vagyok. Honnan tudom milyen kell nekem? Mindet kikell probaljam? Régebb elszivtam 3-4 szálat s éreztem hogy kell. Most egy szál után hànyingerem van de még mindig ugyanúgy kell. ötletek?

19/F



2013. jan. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy rászokva. de amugy milyen cigit szívsz? ha abba akarod hagyni még most tedd le mert késöbb sokkal nehezebb lesz. 16/L
2013. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szürke elemet, nem akarok rászokni. Csak normálisan elszívni pár szálat anélkül ami jól esik.
2013. jan. 6. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
unatkoztál? :( csomó jó hobbid lehetett volna, de gratulálok a választásodhoz. szerintem minden akaratán kívül rászokó dohányos nevében mondhatom, hülye vagy.
2013. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
te nem érted... Kell. Jol esik, szükségem van rá de hogy érjem el, hogy ne legyen hányingerem tôle? Ismetelten az a kérdés hogy mi tortent hogy egy darabig "jol esett" s most mar nem esik olyan jol?
2013. jan. 6. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
jaj szegenykem komolyan megsajnaltalak, olyan kis buta lehetsz :) olyan jo izesen, egyszeru falusi ember modjara fogalmaztal, hogy jo volt olvasni :)
2013. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor engem megkínáltak az osztálytársaim, a tüzes végét vettem a számba és fújtam.

Ezzel is ugyanúgy elmegy az idő, és még érdekes is a többieknek.

Én sajnáltam a tüdőmet, de a kínálást nem lehetett visszautasítani (mindig).

Ezután csendben lekaptak a kínálgatásról (a büdös parasztjai)

2013. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Rám egyetemen ragadt, menjünk ki szünetben, buli, egy-egy szál. Másfél év alatt tartottam magam, sosem voltam igazán durva dohányos. Heti fél dobozt szívok el kb, napi 1 szál, de nem is minden nap. Most hogy ezt még kevesebbre csökkentem, egyre kevésbé esik jól. (Piros Marlbizok amúgy). Engem általában megnyugtat, kitisztul közben a fejem. Lehet azok közé tartozok, akiknél nem okoz olyan durva függőséget a nikotin. Én azt ajánlom, hogy gyengébbet szívj, ha nem akarsz leszokni, ha igen, akkor a durvát, még jobban elmegy tőle a kedved... Ami nem feltétlen baj. Szerintem szokj le, maximum néha buliban alkalmilag, de én megbántam sokszor, hogy a pénzemet cigire költöttem.
2013. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az Marlboro és NEM Marbi, űristen ennyire ne légy sz@r.
2013. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet rosszat szívsz, narancs pall mall, sárga multifilter.

Én is 19évesen próbáltam ki, nemszoktam rá.

2013. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!