Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a lavatube elektromos cigarettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Eddig vgo 808 as cigit használtam de az aksija kezd tönkremenni és szeretnék valami nagyon jót venni. Olyan cigaretta kellene ami nem csak kis párát ad hanem igazából adja a füstöt illetve párát. Most egy lavatube készüléken gondolkozok de nem igazán ismerem ezt a típust. várom a véleményeteket tapasztalataitokat

2013. jan. 5. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem fogsz benne csalódni, de a kezdeti lávához képest már sok változata van. Az újabbak, pl. a 4.0-ás rengeteg extrát tud, horror áron, de nem is az ár a legnagyobb hiba, hanem ezek már olyan nehezek, mint egy bikacsök. Az első láva továbbfejlesztett változata, ami még könnyű, ígéretesnek látszik. Rendeltem már a vape42-től, de még nem érkezett meg. Az elődje viszont intenzív használat közben szétesett. (A ragasztások szétváltak, állandóan reparálni kellett, viszont a tudása imponáló.) Én mindig nagy NOVA (esetleg mini Nova) patronnal használom, egy kicsit hosszú, de a tudása tökéletes.
2013. jan. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!