Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Utálom a cigit, mégis néha...

Utálom a cigit, mégis néha megkívánom és elszívok egy szálat, ezt hogyan tudnám megszűntetni? Segítségre van szükségem légysziii? :S 17/l

Figyelt kérdés
Nem akarok dohányozni, mégis néha elszívok 1 szálat és utána gyűlölöm magam. Néha felizgat ha szex közben arra gondolok h dohányzom. Ez nem normális dolog. Mi a francot csináljak? Hogyan építsem le magamban ezt a dolgot? Segítsetek légyszi. Undorodom magamtól.
2013. jan. 8. 00:33
 1/3 anonim válasza:
82%
Önuralom. Ha tényleg nem akarsz dohányozni, vegyél erőt magadon mindig, mikor rád jön a kényszer. Vagy pedig vegyél 1 doboz cigit és szünet nélkül kezd el szívni a szálakat, pár szál után olyan rosszul leszel tőle, hogy mikor legközelebb megkínálnak 1 száll cigivel, hamarabb fog el a hányinger, mint az, h úgy rágyújtanál. :)
2013. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! :) de úgy döntöttem mostantól nagyobb lesz az önuralmam! nem akarok dohányozni, az nem én vagyok!!!
2013. jan. 8. 00:48
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Szex után a legjobb a cigi, ez tapasztalat. De az se lenne semmi ha aládpattintanék, és utána cigiznénk :D
2013. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!