Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fű bajok, ez normális? 15éves...

Fű bajok, ez normális? 15éves sárc

Figyelt kérdés

Előszöris Peace n' Love midenkinek<3.15éves srác vagyok.Szoktam tépni, hetente 2szer,2hetente1szer változó.Az itt a para h anyámék nem engednek sehova mert sza* lett a félévi bizim xD Előtte téptem+builztam minden 7végén, suli közbe engedtek anyámék bulizni(f*ck logic) most szünetbe büntetésből nem engednek sehova:( .Nekünk Dec 23-án lett vége sulinak, előző héten sem engedtek és előtte se, de akkor még nem volt semmi gond a bizonyítványommal.Ha kredit hiány van(szoktott sokszor lenni,akkor csak havonta 1x)Októberbe g*cisokat csupáltam.

A téli szünetbe el megyek boltba vagy valahova tegyük fel h boltba: leadom a szajrét amit hoztam a boltból, és anyám nevetve,poénosan megkérdezi "fiam te téptél?" mosolygok egy nagyot és mondom neki h ne beszéljen hülyeségeket xD Sejthet valamit anyum? 1hete fater elkezdett kereseni valamit a szombámba,asszem 1 elemet, és ott kezdett kutakodni ahol van a ocb meg a zöld,és ő is röhögve " jaj itt nem szabad keresni semmit" a sza* is belémfagyott mikor kinyitotta azt a szekrényt,de utánna meg lett amit akart :D Sejthetnek valamit ?:S És ha igen akkor miért nem basznak agyon mit normáliséknál? a válaszokat köszi előreis ! Béke<3



2013. jan. 12. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
örülj neki h nem b@sztak agyon...én már megtettem volna..
2013. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Hű de menő vagyok XXD g*ci! Fuck logic amit idekapartál, belemfagyott a sz@r is mikor megláttam. XD

Peacenbéke továbbra is!

2013. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1*: Értem, köszi a válaszod , lekötelezel .:)


Amit ki felejtettem a lenti cuccból, h jövő kedden lesz pontossan h nem ittam 3hónapja(nemvoltam valami nagy alkesz)

de a zöld jobban bejön. ez sem normális?

2013. jan. 12. 21:14
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, hogy ez a kérdés kamu. Ha nem, akkor a saját érdekedben hagyd abba a füvezést.
2013. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2*: Ha neked ez így jött le,akkor bocsi a "megfogalmazásokért".

3*: Nem kamu.:l

Tudom a fű egyenes út heroinhoz,de utálom a tűket, meg pénzem se lenne rá az is szent, gondolkoztam már én is rajta h ne csináljam és úgy érzem h akármikor letudnám tenni, de mióta csinálom jobb a közérzetem(ez miért van?), ömbizalmam nagyobb, jah és sokat híztam tőle.:S

2013. jan. 12. 21:22
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Jajj ilyen velem is volt csak én kaptam büntetést. füvescigivel es 3liter vodkával voltam így. anyám elkezd valamit keresni valamit a szekrényembe én rohanok ordítozva hogy : Anya b*zd+ ne nyisd ki a szekrényt...!! ki nyitotta kigurult a finlandia kaptam 3 hónap büntetést kaptam de a füves cigit észre se vették hála' . 15/L
2013. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4*: az a 3 hónap nem nagyon jön be nekem, gondolom neked se tetszett:p A szekrényes részen nagyot mosolyogtam:)
2013. jan. 12. 21:28
 8/20 anonim ***** válasza:
4.Vagyok . az a 3hónap borzalmas volt... allig bírtam ki cigi nélkül nagyon pangtam..
2013. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 an00nym ***** válasza:
69%

nézd,

igen sejtenek valamit,

és van rá esély ők normálisék és nem sztereotípiák alapján gondolkoznak(fű=halál a gyengébbek kedvéért, holott bizonyítottan a legsokoldalúbb gyógynövény)


2. ritkán írok ilyet, de egyetértek 1-2fölöttem szólóval(bár ha a kérdés magáról a keder megitéléséről szólna 2-3oldalas brainstromokat írnék minden egyes negatív megnyilvánulásra :)),), de most más a helyzet


ezzel csupán azt akarom mondani hogy 15évesen, neeem érdemes itt tudatmódosítgatni, akár alkohol, akár fű akár kávé, akármi....egyszerűen nem tesz jót a személyiség-fejlődésednek, én abszolút cannabis párti vagyok, de hidd el ráérsz még, egy-egy buli alkalmával még oké, de semmiképp NE csinálj belőle RENDSZERT, NE legyen MEGSZOKOTT-->illetve mivel nálad már az gyorsan szüntesd be!!

, szerintem bármiféle tudatmodosító használata addig tud egészséges keretek között maradni amíg minden egyes alkalom különleges, vagy legalábbis annak éled meg


mégvalami, ha egy mód van rá ne spangliból mert egészségtelen, üvegpipa, vaporizer, bong, süti bármi,

de spangliból dohánnyal nem jó

hogy miért?

papírcsiga!-->szüretlen dohányfüst:rákkeltők és a kémiai fermentáció során hátramaradt anyagok tömkelege, ha színes papírből van, a felhevült festék szépen eltömítia hörgőcskéid és amúgy is mérgező

2013. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen az értelmes választ, végre!

Hát, nemtudom h ez hogy ez miképpen müködék másoknál, mert engem tisztára rabul ejt a perzentációja, szépen kis ollóval össze darabolás,igazgatás sodorni imádok, de a bongot és azt a kis 5cm-s pipát is szertem, miden alkalomkor ugyan olyan extázisba vagyok mint az elsőn, és olcsóbban is kijövök belőlle. SOHA NEM MENT ELL EDDIG EGY HÉTEN TÖBB 1GRAMMNÁL! Elég jó cuccom van ugyhogy 0,2től már elég jó betudok lánni főleg ha bongból,vagy pipából megy, cigit utálom csak társaság miatt 1-2 szál max 2hetente.Köszi a válaszokat mindenkinek!<3

2013. jan. 13. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!