Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megszüntetik a töltött cigaret...

Megszüntetik a töltött cigarettát. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy az Európai Unió be akarja tiltani a mentolos, illetve a vékony cigik árusítását.

Valaki azt is mondta hogy a töltött cigarettát szintén meg akarják szüntetni, vagyis nem lehet majd cigarettahüvelyeket, dohányt, és persze cigitöltőt sem kapni.

Remélem hogy ez nem igaz mert a töltött cigi sokkal finomabb, és egy doboz cigi árából 3 doboznyit csinálok.

Tudtok erről valamit??


Köszi előre is!



2013. jan. 13. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h csak a sodort cigit szüntetik meg...
2013. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Első:

De a sodrós cigihez is ugyanolyan dohány kell mint a töltötthöz, legalábbis én úgy tudom. Ha pedig a sodrósat meg akarják szüntetni akkor valószínűleg eltűnnek a csomagos dohányok a polcokról :S

2013. jan. 13. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Meg kéne b.szni az anyját az egész uniónak, meg a tetves kormányunknak is! foglalkoznának a saját dolgukkal, lúzerek :/
2013. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Inkább magukat szüntetnék meg.Miért nem a drog ellen küzdenek ennyire?De hülyék ezek...
2013. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
első vagyok.....hát en ezt olvastam valahol egy cikkben..utolsó ++
2013. jan. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam valakitől, aki szintén csak hallotta valakitől. De bármennyire is próbáltam utánaolvasni, sehol nem találtam olyan cikket, ami erről írna. De persze lehet, hogy csak én nem találtam meg, tud valaki linkelni?
2013. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak az illatosított, ízesített cigarettákat akarják betiltani. Mivel Ausztráliában már betiltották, és ennek hatására állítólag kevesebb fiatal szokik rá a dohányzásra.
2013. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az ízesített, és illatosított cigiket felőlem betilthatják, nem mondom hogy nyáron nem esik jól egy mentolos cigi, de a dohánynak már eleve van egy sajátos íze, ha pedig cseresznye ízt szeretnék érezni akkor eszek cseresznyét. A cigi legyen cigi "ízű". A dinnyét sem ízesítjük barack aromával.. :D
2013. jan. 15. 16:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azért sajnálnám, mert alkalmanként tényleg jó a mentolos cigi, meg ha valami nagy örömünnep van, akkor veszek egy doboz Djarumot, ami meg eleve ízsített, és akkor azt hónapokig szívom, mindig csak egy szálat, és baromira örülök, hogy milyen finom. De inkább az ízesítetteket tiltsák be, mint a töltöttet.
2013. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 homo ludensz ***** válasza:
Ma hallottam a rádióban hogy Magyarország nem használja ki az EU-s dohánytermesztési Kótát. Növelni akarják a termesztést mert adna még munkahelyeket. Azt szűrtem le hogy az EU-ban lobbiznak a Virginia fajtájú dohányok térhódításáért és nálunk nem azt termesztik. Én is töltöm mert lassan aranyárban fogják adni.
2013. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!