Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik az a cigi amit szerette...

Melyik az a cigi amit szerettek ízre?

Figyelt kérdés
Személyes véleményt várok. Kérlek árat is írjatok! (:

2013. jan. 15. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
zöld Pall Mall. Általában azt szívtam mielőtt nem töltöttem, és annak tényleg nagyon jó mentolos íze van.
2013. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kék Davidoff(a fekete dobozos), mert oly lágy.
2013. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Narancs Pall Mall.
2013. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 female_superiority ***** válasza:
100%

Marlboro Blue Frost (mentolos), azt nagyon szeretem.

Nem mentolosok közül a piros Marlborot, a narancs PallMall-t, a kék és a piros Multi-t és a fekete Dunhill-t szeretem. (Igen tudom, ezek különböző erősségűek, de nekem nem ez a lényeg.)

Az PallMall SIlver, az Eve, a Vogue és a Glamour is jók, bár azok inkább a stílusok miatt-de az ízük is rendben van.

31/N

2013. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en is olyan vagyok mint az elozo szeretem a feher multit a piros marlborot a fekete dunhillt a vekony kek bondod a M. gold touchot. jaa nem mert nincs ekkora gyoker a vilagon.:D
2013. jan. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 female_superiority ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy látatlanban legyökereztél.

Van, hogy akár hetekig nem gyújtok rá, van, hogy egy nap egy dobozt is elszívok. Legutoljára épp tegnap cigiztem. És ha veszek cigit, nem azt nézem, hogy hány miligrammos, hanem hogy finom-e. Néha kísérletezek, de fogtam már mellé is.

2013. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Árat is kérlek írjatok! :)
2013. jan. 18. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
11 éve dohányzom, nem szeretem egyik ízét sem, és szerintem aki mást állít az magának is hazudik.
2013. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!