Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzásnak van valamilyen...

A dohányzásnak van valamilyen jótékony hatása a sok kártékony mellett, vagy abszolut káros?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 13:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nyilván azért gyújt rá az ideges ember, ami miatt a nyugodt is: MERT CIGARETTAFÜGGŐ. Nem pedig azért, mert a cigaretta feszültségoldó. Ez egy tévhit, nincs jótékony hatása.
2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
A füst tartósít :D
2013. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

#9!

erről írtunk, hogy ha elhiszed, hogy megnyugtat, akkor tényleg segít, de annyi a valós nyugtatása, mint a pohár víznek. Ezt azért mondom, gondolj bele, aki soha életében nem dohányzott, vagy már leszokott, ő idegesebb, mint Te? szerintem nem. én sok évig cigiztem, aztán leszoktam, és azóta sokkal nyugodtabb ember vagyok, dohányosként lehet, hogy pár percig, amíg cigiztem, addig nyugodt voltam, meg elhittem, hogy jobban tudok figyelni órán, ha rágyújtok előtte, de mióta leszoktam, azóta egész nap sokkal jobban kezelem a konfliktusokat, nem leszek ideges, nem izgulok annyira. és szerintem sok más ex-dohányos is így érzi :D

2013. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szinte csak jótékony hatása van!

1900-as évek elején mindenki dohányzott, pipázott, bagózott, mégsem ismerték a tüdőrákot, sem az érszűkületet, még hírből sem!

2013. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem ismerték?:D ez hülyeség, hogyne ismerték volna. sőt
2013. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Tényleg van nyugtató hatása. Én max egy dobozzal szívtam el életemben, de utána nyugodtabb vagyok és enyhén tompább érzékelést tapasztaltam. Nekem ez a hatás tetszett, plusz ha jó ízű, akkor az is jó.

De biztos, hogy nem fogok rászokni, mert rühellem, hogy büdös lesz tőle mindenem és drága is.

Tehát nem azt nyugtatja meg, aki rászokott és csupán kielégíti a szükségét, hanem ez tényleg egy saját hatás.

2013. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

15#

Egy hivatalos orvosi kutatási eredményt mutass, ami bebizonyítja, hogy a dohányzás tüdőrákot okoz!

Nézz utána, hogy az 1900-as évek első felében, tehát 1950-ig milyen statisztikák vannak a tüdőrákkal kapcsolatban. Semmi köze a cigarettának a tüdőrákhoz.

2013. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Állítólag a bélgyulladásra picit jótékony hatással van.
2013. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
64%-os: Remélem azt vágod, hogy a cigi nem 1 év után okoz rákot, hanem mondjuk 20-30-40 év után.
2013. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19#

Erre gondoltál?

[link]

2013. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!