Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már dohányzom egy pár éve, de...

Már dohányzom egy pár éve, de mostanában kevesebbet mint régen. Miért érzem azt mégis, hogy nehezebben kapok levegőt, illetve könnyen kifulladok?

Figyelt kérdés
Van, hogy egy nap csak 3-4 szálat szívok el, régen napi háromnegyed-egy doboz cigi volt az adag. Reggel nem kívánom a cigit soha, mióta dohányzom, ez nem változott. Soha nem voltam az, aki felébred és már lóg a cigi a szájából típus. pl. ma sem gyújtottam még rá. Inkább estefele kívánom. Meg étkezés után ugye. Mit kellene csinálnom, hogy elmúljon ez a levegőhiány érzés, és főleg az érdekel, hogy ez mitől van? És miért most, amikor kevesebbet dohányzom?
2013. jan. 23. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
mozogj többet
2013. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aki 2 dobozzal szív naponta, az azért szív 2 dobozzal mert erősebb a tüdeje, és bírja a 2 dobozt, te aki napi 3-4 szálat szívsz, azért szívsz annyit mert gyengébb a tüdőd és egyszerűen ennyit bír el a szervezeted, ezért nem is kívánsz többet... de mivel dohányzol, ezért telítve van a véred szénmonoxiddal, nikotinnal stb stb, emiatt aztán folyamatosan oxigénhiányos állapotban vagy, ezért aztán fulladsz...
2013. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert most már jobban összegyűlt a cucc benned :D ha zavar, ne cigizz, ilyen egyszerű.
2013. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

áhá, értem köszi

amúgy az, hogy valaki napi 2 dobozzal szív nem erény...

2013. jan. 24. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!