Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ra lehet szokni a vizipipara?...

Ra lehet szokni a vizipipara? Az lehetseges h fuggo lettem/vagyok/leszek ha dohannyal szivom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy rá lehet szokni, eleve nagyon átszűrt a fűst, ami a vízipipából jön. Meg maga a szertartás is elég macerás, hogy minden nap beüzemelje az ember a pipát, én biztos nem vacakolnék vele.

Aki meg alapból dohányos, annak nem fogja a vízipipa helyettesíteni a cigit, mert nem jut be a szervezetbe az a menyiségű nikotin, amihez hozzászokott.

2013. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez mekkora hülyeség és városi legenda... vízipipa rohadtul tele van kátránnyal és mindenféle anyagokkal attól hogy az a füst egy buborékban átmegy azon a vízen, boron vagy akármin amin átszívod, nem lesz megszűrve, a víz csak lehűti... és igen, ha dohánnyal szívod kialakul a nikotinfüggőség.
2013. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
am miert van az h vki ezt mondja aztan mas meg a full ellentetet??? most kinek higgyek?
2013. jan. 26. 07:45
 4/8 anonim ***** válasza:

A víz csak lehűti.A füst azért látható,mert tele van koromszemcsékkel (aeroszol).

Ami kijön a pipából,az szintén látható.Nem??? (DE!!!):)

Mindezek mellett ott marad a nikotin 99%-a is.

Mivel hideg a füst,ezért még ráadásul sokkal nagyobb adagot is vagy képes leszívni,mint egyébként köhögés nélkül.


Ha magára a ceremóniára nem is,de a nikotinra biztos rá fogsz.


Azért azt megnézném,hogy miután rászoktál,egy b@szott nagy bong-gal elvonulsz a WC-re a reggeli kávét követően!!!:):):)


Innen már a fantáziádra bízom a végső következtetést.

2013. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akik azt mondják, hogy az a füst "tiszta" és nem káros, azok az emberek egyszerűen buták... valóban a hosszú út alatt amit megtesz a füst a csőben lecsapódik rengeteg káros anyag, valamint a víz is kiszed valamennyit, de ameddig látod a füstöt, addig az dugig van káros anyagokkal..
2013. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nem lehet én is 6hónapja vptem utoljára és még most sem akarok neki fogni és pipázni egyet. Egy az nincs társaságom hozzá másrészt nincs kedvem itt mosogatni meg öszeszerelni:D Most worlds of tankozok:D

16f

2013. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy az ízesített szart szívod az égõ széndarabbal, vagy rendes dohányt szívsz... de egyszer szívsz félévente úgy a dohányra sem lehet rászokni, ne irogass hülyeségeket.
2013. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Damien001 ***** válasza:

Nos írtak itt hideget meleget.

3 éve tehát hozamosabb ideje pipázom. Sohasem éreztem hogy nekem pipáznom KELL. Voltak olyan időszakok amikor pl elutaztam külföldre 1hónapra akár, és teljesen elfeledkeztem róla hogy létezik.

Feljebb írták hogy szénportól látható a füst hát annak nagyon gratulálok.....elektromos szenet ajánlom figyelmébe.

Amúgy minimális káros anyag nikotin széndioxid van benne igen ezt nem is lehet tagadni. De nem ettől fogsz meghalni!

2013. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!