Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszokni a cigerettá...

Csipesz15 kérdése:

Szeretnék leszokni a cigerettáról, mire készüljek fö? Meddig lesznek durva elvonási tünetek? Akiknek sikerült, hogyan tették le? Lehetséges, tapasz, rágó stb segítsége nélkül?

Figyelt kérdés

#no cigaretta.
2012. nov. 9. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Le sem írom mennyivel több, mint 20 évig, napi 2 dobozzal szívtam. 3 éve leszoktam. Letettem és kész minden nélkül. Első 5 nap voltak izmos elvonási tüneteim. Ne helyettesítsd semmivel, mert erősíti az elvonási tüneteidet. Lehetséges csak hajrá!!! Sokkal könnyebb leszokni egyébként, mint gondoltam...
2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem voltak durva elvonási tüneteim, csak olyan helyzetekben, amikben rágyújtottam előtte, akkor volt egy fajta hiányérzetem.

Amúgy egyik napról a másikra tettem le szűk 3 évvel ezelőtt, mert babát terveztünk és a babám egészségének nem akartam ártani. Ez volt az ok, amiért leszoktam. Amiért pedig nem szoktam vissza, az pedig az, hogy ha 9 hónapig le tudtam tenni, akkor utána is, illetve így több pénz marad a családi kasszában.

Szóval nem kellett sem rágó, sem tapasz, elég volt a babára gondolni és már nem is hiányzott a cigi. Szóval én le akartam tenni és nem is akarom most sem szívni, úgyhogy nálam az akarat segített.

2012. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
89%
A nikotin egyetlen valódi elvonási problémája az, hogy nélküle már nem tudod, hogyan kell kezelni a stresszt, idegességet. Amint ezt újra megtanulod, rendben vagy. Valódi testi tünete nincsen.
2012. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Durva elvonási tünetek... :D rögtön besz.rok :D a nikotinnak nincsenek elvonási tünetei, maximum nagyon minimálisak. Az agyadnak kell megmagyaráznod, hogy nincs szükséged a cigire, nem a szervezetednek. A tested örül, hogy végre megszabadult ettől az undorító, büdös rovarírtó szertől. Mert a nikotin az. Ember! Tedd le a cigit, és élvezd a nemdohányzók sokkal örömtelibb életét! Nekem is sikerült, egy pillanatnyi elvonási tünetem se volt. Örülök, hogy nem kell többet rágyújtanom. Ha gondolod olvasd el Allen Carr könyvét. Sokat segíthet a felfogásodon. Mert azon múlik az egész, nem az akaraterőn.
2012. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen elvonási tünetem nem volt tőle,viszont lelkileg nagyon megviselt,sokszor volt rémálmom egy hónapon keresztül és nem tudtam aludni.De nekem eléggé stresszes életem is van.
2012. nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!