Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sima szárítot dohányból...

Sima szárítot dohányból (amilyen a cigiben van) lehet valahogy vizipipadohányt csinálni?

Figyelt kérdés

Azért szeretném, mert ha jól sikerülne akkor sok pénzt meg lehetne takarítani vele.

Nekem az jutott eszembe, hogy cukros vízbe vagy szörpbe beáztatom és akkor nedves lesz és még íze is lesz. Vajon ez jó megoldás? Vagy van más ötletetek?


2009. szept. 2. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
természetesen...kiszórod a dohányt a cigiból majd beleteszed a vizpipába...erre nemgondoltál még?
2009. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na most leírom h miért hülyeség amit írtál:

1. ha szárított dohányt veszek akkor nem tudom hallottál e róla de lehet kapni magába, "cigi nélkül" cigarettadohányt (de nem is ez volt a kérdés lényege)


2. a sima szárított dohány nem jó a vizipipába, mivel abba nedves dohány való, szal azért akarok belőle nedveset csinálni...


várom a válaszokat!

2009. szept. 2. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Na most leírom miért hülyeség amit kérdeztél:


1. Lehet kapni vízipipadohányt, az azért van, mert az való bele. Ezért ez a neve.


2. Mindent el lehet szívni vízipipával, javaslom a füstöltkolbász-szarvasgombamártásos jércemell kombót.

2009. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hahaha... nagyon humorosak vagyunk...


egyébként akit érdekel a válasz, annak találtam valami hasznosat:


[link]


(shisha=vizipipadohány)


Szerintem érdemes kipróbálni, mivel sokkal olcsóbban kijöhet. Glicerint egyébként a patikából tudtok venni (most vettem, 130 forint volt üvegestül, szal nem is drága), melaszt meg szerintem lehet helyettesíteni egy tömény cukorsziruppal vagy mézzel is.


Még nem próbáltam, de ha beválik biztos csinálok belőle egy rakattalXD

2009. szept. 3. 10:20
 5/11 anonim ***** válasza:
a vizipipának az a lényege, hogy ízesített dohányt szívsz belőle ami pénzbe is kerül ha csak sima dohány szívsz szerintem nincs sok értelme akkor szívj cigit
2009. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hoppá utcsó vagyok hát attól hogy cukrozod sok íze nem lesz akkor már kell aroma is
2009. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt vagy és alapból dohányzol akkor kísérletezgess, sok sikert és írd meg az eredményt! Ha nem akkor vedd figyelembe hogy a normál dohány sokkal több káros anyagot tartalmaz, mint a vízipipa-dohányok és rengeteg nikotint.
2009. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

19/F vagyok, kipróbáltam de nem lett valami jó:(

A füstje koránt sem volt olyan dús mint a vizipipadohánynak, ami talán attól van, hogy sokkal apróbbra van vágva, mint a VP dohány.

Egyébként ha következőnek kipróbálom, biztos h megpróbálok olyan dohányt beszerezni, amely nincs annyira apróra vágva, és ki fogom előtte áztatni vízben, hogy kevesebb nikotin maradjon benne.

2009. szept. 22. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ajánlom a kézi tekeréshez való dohányokat mert bár azok vannak a legapróbbra vágva de még frissen nedvesen veszed meg és teljesen össze van állva. Ilyen a 25 grammos kiszerelésű Golden Virginia (600 valamennyi HUF) és a 40 grammos Drum 890-ért amiből a Yellow a gyengébb, a Blue erősebb.
2009. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ezekkel csak annyi a baj, hogy olyan drágák, hogy olcsóbban kijön ha megveszem a sima vizipipadohányt:S

Az meg h nedves még meg összeáll, az nem előny, mert úgyis önteni kell rá szirupot és glicerint amitől nedves lesz, sőt még össze is áll tőle! ami viszont azért nem jó mert a VPbe pont h lazábban kell tenni a dohányt, de viszont nagyobb darabokkal.

2009. szept. 24. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!