Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi vesz rá valakit hogy...

Mi vesz rá valakit hogy dohányozzon?

Figyelt kérdés

Tesóm soha nem cigizett, sőt nem is szerette ha valaki cigizik. Egyik barátnője viszont cigizik és szerintem ő kínálgatta mert láttam nála egy doboz cigit. Azt állítja hogy buliba szívja csak.

20 évesen mi vesz rá valakit hogy elkezdjen cigizni?

Sokan tizenévesen kezdik mikor a lázadó korszakukat élik és 20 évesen leginkább már leszoknának róla.

Én a legutóbbi bulin részegen elszívtam 1 szálat de józanon biztos nem tenném mert utána elég büdösnek éreztem magam. Tizenévesen is kipróbáltam mikor kínálgattak de már akkor se vonzott.


2013. jan. 29. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a bűzét és a rossz ízét nem érzed sokáig, mert relatív gyorsan rontja az íz és szagérzékelést, a nikotin és egyéb dolgok pedig relatív gyorsan függővé tesznek, mindegy milyen korban vagy, amúgy egy 20 évesnek már valóban lehetne több esze...
2013. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél magabiztosságot ad, mivel eleve önbizalom hiánnyal küszködnek--idővel meg rászoknak.

Férfiaknál fiatalon mert menő.Én meg csak szimplán szeretem.(De nem mindegyiket)

2013. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én is szívtam bulikban, mert szinte mindenki szívta, én meg miért lógjak ki a sorból. Aztán egy idő múlva jól esett máskor is. Aztán egy durvább 1 hetes nyaralás után a haverokkal elhatároztam, hogy leteszem. Ott elég sokat elszívtam, meleg volt, nem is éreztem annyira jól magam tőle. Azóta az elmúlt 1,5 évben kb 10 szál cigi szivtam el. Úgyhogy lényegében leszoktam. Sokkal jobb nélküle. Megmarad egy csomó pénzem és az egészségem is jobb!
2013. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg, én 24 évesen szoktam rá. Ehhez hozzátartozik, hogy gimiben már kipróbáltam, de akkor nem hatott meg, tehát tudtam, kb milyen. Mikor rászoktam épp egy elvesztett hozzátartozómat gyászoltam, plusz nagyon hajlamos vagyok pótcselekvésekben elfojtani a stresszt. Utána dohányos pasim volt, akkor még többet szívtam (előtte napi 1-5 szál, vele minimum 5 volt naponta).


Most lesz két hónapja, hogy utoljára rágyújtottam.

2013. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem az, hogy a párom sokat dohányzott, bent a házban is, meg úgy körülöttem mindenki. Aztán én is hajlamos vagyok pótcselekvésekre, főleg, ha ideges vagyok. Na már most a kettő így sikeresen összejött, szóval azóta dohányzom. Illetve megnyugtat, ha a kezembe vehetek egyet, és szép lassan elszívhatom, csak sajnos mindig túl gyorsan elfogy...
2013. febr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!