Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szülők! Megengednétek a 15...

Szülők! Megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy dohányozzon? Kamaszok, közületek hányan cigiznek? A szüleitek megengedik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 17:16
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
94%
Nekem anyukám nyomta a kezembe 16 évesen. Tudta izgat a dolog, adott egy szál cigit, szívjam el előtte. Azt mondta inkább előtte mint mögötte. Innenstől kezdve nem is volt érdekes a dohányzás.
2012. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
13%

A dohányzás nagyon káros, ráadásul ha később fogamzásgátlót akarna szedi, kb garantált a trombózis.

Ezt kéne megértetni vele, nem tiltani.

2012. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

Én pár hónap híján voltam 16, mikor anyum megtudta. Megtalálta a táskámban a doboz cigit. Nem mintha nyúlkálna, én kértem, hogy tegyen el valamit nekem (teljesen el is felejtettem a cigit), és később kérdezett rá. Elmondta, hogy nem jó, meg minden, de megengedi, csak ne a lakásban gyújtsak rá. Tiltani egyébként nem érdemes, mert ilyen korban úgyis találnak rá módot, hogy titokban gyújtsanak rá.

16/L

2012. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az sokat segít, ha a szülők dohányoznak! :) Legalábbis nekem elrettentő példa volt, hogy ÉN nem leszek olyan hülye, mint anyukám, aki olyan mint egy gyárkémény. Persze tini koromban kipróbáltam (szülők háta mögött), de olyan rossz volt, hogy nem győztem fogat mosni utána. Sajna okosat nem tudok mondani, tiltani nem érdemes, szájba rágni, hogy mennyire ártalmas szintén felesleges... :(

31/N

2012. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Én megengedném neki. Sőt, ha ki szeretné próbálni, én veszek neki egy dobozzal. Ez olyan dolog - szerintem -, amit tiltani felesleges, mert ha akarja, úgy is fogja szívni.
2012. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
én nem cigizek,de a tesóm elkezdett 18 évesen,amikor anya réjott azt mondta neki,hogy nem érdekli,de o neki pénzt nem ad neki soha,és elotte ne próbáljon,sem a házban cigizni.
2012. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen meg.
2012. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
55%

Én csak ritkán cigizek. Buliban, társaságban, ha adja az alkalom.

A szüleim nem tudják ( bár ezen nincs is mit tudniuk)


13/F

2012. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
19%

Soha nem engedném meg, hogy dohányozzon.

Undórító szokás látvány.

2012. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
15%
cigi elég ciki.
2012. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!