Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az osztályomból nagyon sokan...

Az osztályomból nagyon sokan cigiznek azért hogy lefogyjanak tőle, mire jó ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmire.


Dohányzom (25 éve), átmeneti időre többször letettem, és ki merem jelenteni, a cigi nem fogyaszt!


Ez a tévhit az ellenkezője miatt alakulhatott ki... ugyanis, amikor valaki leteszi a cigit, nagyon sok esetben pótcselekvésnek bejön a nasi, és beindul a hízás.

2013. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért hiszik ezt, mert a nasi helyett inkább elszívnak egy szál cigit és így "nem fognak hízni".
2013. jan. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz lehet... nem fognak hízni, de fogyni sem! :D


Első voltam...


Ja, és azért vagyok ebben ennyire biztos, mert mindig, amikor visszaszoktam, csak megállítottam a további hízást, de nem fogytam egyetlen grammot sem!

2013. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
én pont, hogy akkor kezdtem el fogyni mikor leszoktam, mert ahogy a tüdőm 15 év dohányzás után elkezdett tisztulni, nőtt a mozgásvágyam és életkedvem, elkezdtem futni, biciklizni és fogyni...
2013. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden tiszteletem annak akinek sikerül leszoknia. :)

Az önmaguk tudatának a megnyugtatására, de te még csak 15 körül lehetsz ugye? Ennek a korosztálynak ez a felfogása. :)

2013. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azért van mert ha valaki sokáig cigizik akkor ugye bár függője lesz és ha leteszi akkor észre lehet venni valami mindig van szájában.Rágó toll stb. Ez egyértelműen megfigyelhető hogy mindig babrál a szájjával :D És hogy a legegyszerűbb lefoglalni a szád ? Ha kajálsz ...
2013. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

meg elterjedt, hogy serkenti a bélműködést, meg elveszi az étvágyat. ez így igaz, de az a fogyás, hogy nem eszik az ember, és leeresztenek az izmai? olyan fogyást el lehet érni azzal is, ha minden nagyobb étkezés után ledugja az ujját a torkán, és visszajön minden. bár, az még egy fokkal jobb is, arra nem kell napi 700forintot költeni...:)

a fogyás jó étrenddel kezdődik (nem, nem szenvedés, ha sok zöldség, és kevés zsír/cukor van, azt is lehet élvezni, csak jól meg kell csinálni a kajákat), és fontos, hogy jó edzéseket tartson (heti 4x1óra, szeirntem senki nem hal bele), amit egy dohányos egyre kevésbé fog bírni, úgyhogy a saját dolgát nehezíti meg. meg annyiból amennyibe kerül a cigi, már csináltathat gyomorgyűrűt egy idő után, vagy étvágycsökkentő tabletta, vagy bármi ilyen hülyeséget.

2013. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idióták! Ha ezért rászokni? Nagy az Isten állatkertje... :(
2013. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!