Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A leszokás és a hízás között...

A leszokás és a hízás között valóban csak annyi az összefüggés, hogy sokan esznek cigi helyett?

Figyelt kérdés
Egy hónapja diétázom + sportolok, és most elkezdtem leszokni a cigiről. Ha tartom a diétámat, meg marad az edzésem, nem fogok hízni? Menni fog tovább a fogyás?
2011. okt. 11. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Yep
2011. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy nehezen hízó típus vagy e, vagy nem. Ha igen, akkor figyelj arra, hogyha éhesebb leszel, amikor nem cigizel, csak akkor egyél valamit ha nagyon muszály, esetleg egy müzliszelet, vagy ilyesmi, de diéta mellett gondolom tudod. Lehet hogy a diéta alatt sokkal éhesebb leszel, ilyenkor sem szabad felborítanod az eddigi diétádat, akkor úgy egyértleműen nem lesz jó, és az éhséget pedig küzd le valahogy...tudom hogy nem egyszerű, de énis végigcsináltam, csak az első részben nehéz, utána szerintem már könnyebb. Különben az sem kőbe vésett törvény hogy éhes leszel, barátom amikor elkezdett leszokni a cigiről, sokkal inkább étvágytalan volt, a leszokás alatt fogyott is egy-két kilót, szóval ilyen is létezik. Sok sikert!;)
2011. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerinted nehezen hízó típus vagyok, ha éppen diétázom? Nyilván nem. Azért is időzítettem mostanra a leszokást, mert így nem annyira kell félni a további hízástól, ugyanakkor meg így két rossz szokásomról kell leszoknom egyszerre, ez nehezítés. Mindenesetre egyelőre hiszek magamban, remélem nem adom fel egyiket sem! Éhes nem vagyok, de evés után meg kávéhoz nagyon hiányzik a cigi - ez még csak a második napom.
2011. okt. 11. 15:05
 4/9 walholl ***** válasza:
Igen, kb 70-80% meghízik. Ennek az az oka, hogy összeesznek minden szart, addig se cigiznek. Sokat fogsz enni, viszont ha összeállítasz magadnak egy étrendet akkor nem lesz gond. És sportolj. Oké, biztos van rajtad felesleg, nehéz, fáj a lábad stb. De a séta, úszás vagy valami biztos megy. És remélem a diétád nem éheztetést takar, mert annak nincs értelme. Egészséges életmódnak van értelme nem annak, hog alig eszel, vagy hogy a diétád után első utad visz a mekibe.
2011. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1800-2000 kcalt eszem öt részre elosztva, tervezve (sok fehérje, nulla szénhidrát kevés zsír), heti ötször járok edzeni, és áprilisig szeretnék fogyni 10 kilót, utána még a nyár végéig ötöt, aztán megtartani. Szerintem ez életmódként is működőképes.
2011. okt. 15. 18:22
 6/9 walholl ***** válasza:
Ez tökéletesnek hangzik, bár én nem vagyok a nulla szénhidrát híve, ahogyan a nulla zsíré sem. Mindkettőre szüksége van a szervezetnek. A heti 5 nap edzésnél (bár nem írtad, hogy konkrétan mit) azért vigyázz, kell a pihenőnap, regenerálódni egyebek. Hajrá.
2011. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy nulla egyszerű szénhidrát :) De az elmúlt pár napban többet ettem, mint szoktam, de legalább egészséges dolgokból. Az tény, hogy kicsit engedékenyebb lettem a diétámmal kapcsolatban arra hivatkozva magamban, hogy nem dohányzom. De hétfőtől helyre áll a rend.
2011. okt. 15. 21:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát basszus. Három nap kajálástól (ami azért nem pizza volt kenyérrel) visszajött minden ami másfél nap alatt lement...
2011. okt. 19. 12:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Másfél hónap, bocs.
2011. okt. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!