Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi töltést szeretnék kezdeni...

Cigi töltést szeretnék kezdeni, milyen dohányt ajánlotok?

Figyelt kérdés
És kb hány szálra elég a 80grammos dohány? Melyik a szerintetek legjobb dohány?

2013. febr. 7. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én piros Golden Gate -et szívok, mikor szűkösebben vagyok.(a dohány mennyisége és ára korrekt, bár gondolom, több a gaz benne ezért van látzólag több benne :D :D )

Mondjuk, és sima papírba sodrom külön ehhez kapható cigifilterrel, vagy pipába teszem. Én olyan 5 - 6 napig elvagyok vele napi kb. 15 - 20 szállal.

Ha jobban pénzemnél vagyok, akkor piros Symphonia 40 g-os, vagy esetleg "barna sofi" 40 g-os.


De, ugye gondolom, Te kész hüvelybe töltöd.

Volt régen egy 40 g-os kiszerelésben kapható dohány, Mustang volt a neve. ízre is nagyon pöpec volt és a füstje is teljesen más volt. Közép árkategória volt, sajnos sehol nem látok ilyet már vagy másfél éve.

Ha, esetleg belefutsz, azt próbáld ki, bár szerintem már nem gyártják.


Amitől óvva intelek :D : Biliard, Joker és egyéb érdekes névre hallgató termékek :D :D :D


Amiket én szívok azok "szárazabb" dohányok. Van olajosabb, apróbbra vágott is, pl. a Tillburry (tilböri) nem tudom, hogy angolul helyesen írtam-e, a Drum.

Ismerőseim imádják, én nem bírom elviselni még a füstjét sem.

2013. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legjobb de elérhető áru dohány a sárga Drum
2013. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igen hüvelybe töltök, most havertol kapott szofi dohányba és szofi szűrőbe töltök :D de kiprobálom ezeket :D
2013. febr. 7. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Domingo naturt ajánlom, nincs benne semmi egészségre káros adalékanyag.
2013. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!