Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzástól fájhat a...

A dohányzástól fájhat a szívem? Ha leszoknák nem fájna?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen és nem.

És leszoknÉk.

2013. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fájhat bizony.Még cigiztem sokszor előfordult, hogy úgy szúrt a szívem.Levegőt is alig tudtam venni mert az is fájt.Nemrég tettem le a cigit kb. másfél hete de azóta nem volt ilyen.
2013. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit teszel a cigi helyett?
2013. febr. 13. 08:33
 4/9 A kérdező kommentje:
A fejed nem fáj?
2013. febr. 13. 08:34
 5/9 anonim ***** válasza:
A szív, mint olyan, nem szokott fájni. Valszeg a tüdőd lehet igen sz@r állapotban, és azt érzed, de ha fájna a szíved, azzal együtt járna egyéb tünet is. Mitrális prolapszus esetén éreznek páran mellkasi fájdalmat, de annak nincs köze a dohányzáshoz. Nem ezért kéne leszokni, rászokni sem kellett volna.
2013. febr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom!most kipróbáltam nem gyujtottam rá 10óráig minden jó volt rágyujtottam és ugyanojan rosz le kell szokni!
2013. febr. 13. 10:09
 7/9 anonim ***** válasza:
7 évig dohányoztam, szúrt a szívem, és a gyomrom is gyakran fájt. 4 hónapja tettem le és minden problémám megszűnt. Tedd le te is. Igaz, mai napig hiányzik főleg ha elmegyünk pld kocsmázni, de van rá megoldás. Ritkán vízipipa, ha iszom akkor meg szivarozom :)
2013. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de nincs az a szívpanasz, ami elmúljon 4 havi nem dohányzástól. Valszeg refluxod volt a cigitől és azt érezted szívszúrásnak, az érzés nagyon hasonló tud lenni, a szívrohamot is gyakran keverik össze gyomorrontással.
2013. febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tessék: [link]


jobb még most abba hagyni a dohányzást! ;)

2013. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!