Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudok ilyen cigarettát venni?

Hol tudok ilyen cigarettát venni?

Figyelt kérdés

Emberek!

Egy undorito, gyenge akaratu, enyhe cigarettafuggo keri a segitsegeteket.

Regen vettem Djarum Black-et, de ujabban (=elmult 4 honap) egyetlen uzletben, amit en ismerek sem lehet kapni. Azt mondjak, hogy nem szallitanak. El is hiszem, mert mondom, sehol sincs.


Ti, ha vesztek, hol????


Nem vagyok eggyebnekt fuggo, napi egy szal, max.

Erre a gyenge kifogasom: "Ismerek valakit, aki 80 eves, lancdohanyos es meg mindig el."


Koszonom a valaszotokat.



2013. febr. 13. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Dohányboltban lenni kell, ha a "rendes" boltba nem is hoznak. Ott még válogathatsz hasonlóan különleges cigaretták közül.

Élelmiszer boltokba nem is nagyon visznek, mert drága és csak ott áll. Tescoban pl szokott lenni dohánybolt. Jut eszembe még megnézheted újságosoknál. ott is rengeteg fajta szokott lenni.

2013. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is dohányboltba szoktam látni
2013. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem a kor a lényeg, hallottam én már 90 éves láncdohányosról is, de attól még borzalmas az életminősége egy hasonló korú nemdohányoshoz képest...
2013. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Dohanyboltokban is neztem, ott sincs. Ennek ellenere, tovabb nezelodok :)

2013. febr. 13. 17:32
 5/7 anonim válasza:
Múltkor kérdeztem a dohányboltban az eladó nőt. Azt mondta már nem szállítanak, mert nem veszik elegen.
2013. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma tudtam venni!

A 4-6 vonalan van a Salertom utca. Amellett van egy pipabolt. Ott van. Kerdeztem az eladot, azt mondta, hogy nagyon keveset szallitanak, szoval siesstek. :)

2013. febr. 18. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nekem lehet írni ... és segítek, ha tudok.
2013. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!