Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigitől van ez a váladék a...

A cigitől van ez a váladék a torkomban?

Figyelt kérdés
nem tudom,hogy mitől van,de ilyen sárgás zöld váladék van a törkomban amitől ugy érzem mindha egy gombóc lenne ott,és néha mikor feltudom köhögni akkor jobb lessz a légzésem meg minden... fél éve cigizek,attól van??? előre is köszi
2009. szept. 6. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
és mióta tart ez a panasz? (na mint egy orvos XD)
2009. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, attól

és ezcsak rosszabb lesz.


12éve dohányzó.

2009. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok énis kb fél éve cigizek,kicsit több,de nekem nincs ilyen bajom:S igaz néha köhécselek,berekedek egy-egy pillanatra,de semmi ilyesmi.
2009. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
vagy attól, vagy sok a kokaintól, vagy megfáztál, vagy bakteriális, vagy vírusos fertőzés. nem minden fekete, meg fehér.
2009. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát, én kb már egy éve megvagyok fázva enyhén, orrom mindig bevan kicsit dugulva stb... de ez a váladékos dolog csak pár hónapja jenet meg ,...:S
2009. szept. 6. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a cigi miatt van... Ezek az első jelek... Aztán jön, a túlzott kifáradás stb..
2009. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a cigitől van és valószínűleg még felül is fertőződött (valószínűleg baktériummal - a sárgászöld színe miatt gondolom).
2009. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!