Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 40 gramm dohányból mennyi...

40 gramm dohányból mennyi cigarettát tudok megcsinálni?

Figyelt kérdés
Na meg milyet kellene vennem?

2013. febr. 15. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsiből 350Ft-ért/doboz jön ki. Nekem 2 lett általában. Nagyot éri meg venni 140-150 grammosat abból kijön 200 szál kb és így csak 250 Ft körül van 1 dobozzal.
2013. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
RGD vegyél,a nagyot,150gramm,2890 ft,az jó áron van és nem is olyan erős.200szál simán kijön.
2013. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszike, és olyat hol tudok venni például Szegeden?
2013. febr. 15. 18:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt Várpalotán a TESCO vevőszolgálati pultnál szoktunk venni. Lehet, h más Tesco-k-ban is van, érdeklődni érdemes Vagy pedig bemész egy dohánylerakatba és megrendeled.
2013. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pláza,Tesco dohányárusnál.De lehet,hogy sima kis maszek boltban is kapható.
2013. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek, hanem lenne még pár kérdésem;

1. Mindegy hogy milyen töltőt veszünk, vagy azok közt is van különbség? ( én most vettem "Columbus"-at, 1500 ft körül)


2. Vettem ilyen 25 (≈600ft, "Golden Virginia") és 40(≈750, "Drum") grammos dohányt, azoknak nedvesnek kell lenniük?


3. A határon átszabad vinnem ezek szerint 150gramm dohányt? Vagy improvizálnom kell... :D


4. Mi a tükk a töltésbe? Mert hát az enyémeim elég satnyák lettek, tekerés jobban megy... :D

2013. febr. 15. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Na most nekem van ilyen töltőm rudam, amivel jól bele tudom nyomkodni. De már csináltam házilag is T alakú töltőrudat ceruzából. Ha satnya és nincs ilyen rudad, akkor próbálj meg több dohányt belerakni, azokat egyenletesen szétoszlatni. Majd töltés közben függőlegesen húzd meg. Amikor meg van töltve, még ne húzd ki a cigit, hanem a töltőt húzd vissza, hogy fennakadt dohányt még bele tudja préselni.
2013. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ahmon válasza:
tudom hogy hülyén fog hangzani, de én Sophiane dohányt szoktam venni, CBA-ban...a 250g-os kiszerelés 1150...minden szín kapható, vil.söt.kék, vil.söt.zöld, szürke, barna, narancs, piros, fekete...én feketét és pirosat szoktam venni...a trükk pedig az, hogy a "protokoll" mennyiség pár gramm helyett, kicsit többet raksz a cigibe és olyan lesz mint a gyári...a túlcsordulás kiesik az elején...vagy többször rátöltesz kicsimennyiségeket pluszba amig elég nem lesz...én cigarettatekerőt (sodrót, ki hogy mondja) szoktam használni...én erőset szívok, egy szálba szoktam rakni piros és fekete dohányt egyaránt...én úgy tekerek, mintha gyári lenne...így aztán 2300 ftért van 250gfekete és 250g piros dohányom, amiből 15-16 db 20szál/doboz mennyiséget kihozok...illetve még rá kell számolni a szűrőt és a papírt, vagy esetlegesen a hüvelyt...
2013. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha, köszi megint a válaszokat, hanem én úgy vettem észre ha több dohányt teszek akkor nem ég rendesen a cigi, vagyis alig birom szívni, na de majd kisérletezgetek :)
2013. febr. 18. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!