Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha napi 1 (max 2) szál cigit...

Ha napi 1 (max 2) szál cigit elszívok attól alakulhat ki függőség vagy valami nagy betegség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kék Marlboro-t (blue frost) szívok. tényleg csak napi 1 szál de van hogy 1-se szóval alkalmi dohányos vagyok ( ne írjátok léci hogy csak menőzésből stb. mert nem társaságba dohányzom és nem is sok ember előtt..csak suliba menet.

2013. febr. 12. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Egészségedre válik. Én is egyszerre 1 szál cigarettát szívtam 35 évig. Azt alig bírtam leszokni.
2013. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha még iskolás vagy a szervezeted fejlődik... Napi egy száltól meg simán kialakulhat függőség egy felnőtt szrvezetben is.
2013. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Sok dologtól függ pl hány éves vagy? Mióta és mi okból gyujtol rá? Van aki bármikor le tudja tenni, van aki nem.
2013. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2013. febr. 13. 18:32
 5/17 A kérdező kommentje:
és már régebben is dohányoztam félévig napi 1-2 szál és egyik napról a másikra letettem...
2013. febr. 13. 18:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezthetem mióta gyujtol rá újra és mi okból gyujtól rá? Ha van önfegyelmed elkerülheted a rászokást. Ha van rá mód próbáld meg úgy hogy nem mindennap, ne mindig ugyanakkor, ha nem alakul ki hogy megszokásból csinálod jobban jársz. Ha ritkán gyújtol rá jobban megvan adva a módja, jobban esik, a legjobb az lenne ha most fejlődő szervezetként 18-20ig megpróbálnád hanyagolni.
2013. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha naponta gyújtasz rá biztos rászoksz. próbálj meg valami rendszertelenséget kitalálni,naponta,4naponta,2naponta stb. csak mindig más legyen mert megszokja a szervezeted. de egyébként ha van akaraterőd nyugodtan csinálhatod napi 1,én már lassan 2éve csak hétvégente/2hetente cigizek és akkor is csak társaságban. hétköznap simán kibírom,habár néha a fejem fáj de semmi gond. viszont ha jó a tanulmányi eredményed ne csináld mert lerontja. én is érzem már hogy sokszor kifelejtek valamit,vagy épp nem jut eszembe. ezért is fogom abbahagyni nem sokára :)
2013. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó hány éves vagy mióta dohányzol? Milyen fajtát szívsz?
2013. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Fugnoj válasza:
Helló! Azért írok hogy megpróbáljak segiteni. Én 13 éves koromtól kezdtem dohányozni, függője lettem. Most vagyok 20 éves és nem rég tettem le a cigit mert már kezdett ki nyírni szó szerint. Én is így kezdtem, Heti 1 szál - napi 1 és eljutottam odáig hogy napi 20 szálat is képes voltam elszívni folyamatos intenzív edzések mellet 4 kemény évig. Mire én is rájöttem hogy felesleges cigizni mert az igazi élvezeteket az életben nem nyujthat semmi csak hogy megtanulsz élni. Inkábbb fogadd el a sorsodat hogy mire vagy hivatott mit szeretnél és mit akarsz. Én át mentem olyan dolgokon hogy egyszerüen más ember fel sem tudná fogni. 7 évet cigiztem ebből 4 év folyamatos intenzív dohányzás, felesleges, ha az ember néha mert van úgy nekem is el szívok 1 szálat nyugodtan arra azt mondom oké mert végülis télleg nyugtató ami jó de hogy rendszeressé váljon mint az evés hogy többször gondolok a cigi rágyujtására mint hogy cigizek és el füstöljem az életet adó ételt ez nevetséges. Szóval káros igen :)
2013. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, mindenki így kezdte.
2013. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!