Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Holnap megyek fogorvoshoz.1...

Holnap megyek fogorvoshoz.1 hónap dohányzás meglátszódik a fogamon? észrefogják venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy meglátja felhívja a szüleidet és a rendőrséget, illetve iskolai fogorvosként köteles az osztályfőnököd és osztálytársaid is értesítenie.
2013. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Danielo nagyon gonosz vagy :D
2013. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert elmondja az igazságot? Ugyan már.. Képes lennél abban a tudatban hagyni egy kisgyereket, hogy soha nem fog kiderülni? Inkább te vagy szívtelen...
2013. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jóváteszem. Nem fog meglátszani semmi belőle. Ha a fogaid sárgák az még azért sincs, mert nem mosol fogat. A fogak színe egyrészt genetikai dolog, másrészt a fog sárgasága egyáltalán nem jelenti azt, hogy gyenge lenne, mivel a sárga színt pont az erősségért felelős anyag okozza. A kávé és a cigi is lehet, hogy sárgítja a fogadat, de majd csak akkor ha 20-30évig tolod a fejedbe őket.


Nincs miért aggódnod, de tudatlan vagy, nem tudod miért cigizel, gondolom valami haverokkal toljátok, fejezd be saját érdekedben.


Egyébként azt nem tudom, hogy az ínyre, nyelvre, nyálkahártyára milyen hatással van, szerintem azon sem látszik meg.

2013. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fogdoki látni fogja, egy jó fogorvos még azt is meg tudja állapítani, hogy jobb vagy balkezes vagy. De totál nem érdekli, ha nem tök büdösen tátogsz majd ott neki.
2013. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, hogy ne látszódjon meg, reszeld le a fogaid külsejét, akkor biztos másra fog gyanakodni
2013. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
senki nem tudja hogy cigizek ezért nem akarom hogy lássák mert elmondhatják a szüleimnek
2013. febr. 19. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a jövőbeli éned vagyok, egy olyan korból írok, ahol az internet a múlt internetével is kapcsolatban van, és figyelmeztetni jöttem. Ne cigizz! Nem tudod mit csinálsz. Tudom sok helyről hallod, hogy rossz dolog, de nem fogod fel, mert semmi tapasztalatod nincs az emberi szervezet működéséről. Ha anyádék tudnának róla szerinted hogy reagálnának? Persze hogy tarkónb.sz.nának. Miért? Azért mert féltenek, ők tudják, mivel jár a dohányzás. Nincsenek otthon eleget, nem tudnak foglalkozni veled, ezért rajtad múlik ez a része. A haveroddal együtt szokjatok le, biztos jó arc, de foglalkozzatok mással. Tegyél meg ennyit a szüleidért, nem tudom miért éri meg divatból cigizni, ha mellette még parázni is kell azon, hogy ne tudják meg, hogy cigizel. ne okozz csalódást nekik. Nem azért hoztak a világra, hogy elbasszad magadat.
2013. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Danielo vicces kedvedben vagy :D
2013. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező piázol is a cigi mellé?
2013. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!