Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 7 hónap alatt kialakulhat...

7 hónap alatt kialakulhat valamilyen betegség a dohányzás miatt?

Figyelt kérdés
Hét hónappal ezelőtt szívtam el az első szál cigit, de nem folyamatosan, tehát volt olyan hónap, mikor egyet se szívtam el. Szívás után mindig vettem levegőt. Már két hete nem gyújtottam rá, de most észrevettem, hogy nehezebben lélegzem. Lehetséges, hogy szájrákot, vagy valamilyen más betegséget kaptam?
2010. márc. 25. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnam, de olyan van, hogy amikor hosszab ideig bagozik valaki, aztan leteszi, egy ket het mulva, elkezd felszakadozni a sleim, es akkor kezd picit tisztulni a tüdö. Ettöl lehet köhöges, vagy nehez legzes.
2010. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Arra hogy beteg legyél, gyakorlatilag ennyi a cigitől nincs esélyed. Ne aggódj. Viszont lehet hogy terhes vagy:)
2010. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A terhesség teljesen kizárva.xD :D

2010. márc. 26. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
azt tanácsolom, most hagyd abba a dohányzást mert évek múlva nagyondurván nehéz leszokni
2010. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Éppen ezért is hagytam abba két hete.
2010. márc. 26. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:

10 évig cigiztem,most 5 napja nem,

szar,de megpróbálok leszokni

2010. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ajaj akár 1 hónap alatt is a tüdőd fekete lessz mint a korom
2010. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tutujka ***** válasza:
Lesz! Egy sz. LESZ!
2010. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!