Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 éve Dohányzok rá szoktattak...

3 éve Dohányzok rá szoktattak a barátok hogy lehet leszokni? Mert ha nincs vagy nem akarok szívni kattogok. Valaki adna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Gyenge kis pcs vagy és a barátaid is azok legszívesebben magam tekerném ki a nyakatokat ha már a szüleid képtelenek voltak rá...

A leszokás pedig nagyon egyszerű...NE SZÍVD!

2013. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mindíg csökkentsd az adagot úgy,hogy a végén egy doboz cigaretta kitartson egy hónapig majd kettőig...és szép lassan elszoksz tőle. Vagy a másik verzió nem szívod és pont én az utóbbival szoktam le!!
2013. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18 évesen szoktam rá addig egysszerse dogányoztam... szóval nem 10 ... évesen szoktam rá
2013. febr. 25. 17:44
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ebből a csökentsd az adagot stb-ből semmi nem lesz úgysem!

Egyetlen megoldás ha mostantól nem szívsz többet és nincs utolsó szál se semmi! Gondolom te is azok közé a fiatalok közé tartozol akiknek az a szórakozás h. minden hétvégén seggrészegre isszátok magatokat...ahelyett h. inkább elmennétek edzőterembe izmot építeni! Ha lány vagy akkor is valamit mindenképp sportolni.

2013. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lelkierő, és ennyi. Most, így hirtelen, elhatározod, hogy egy szálat többet nem szívsz. Ha nagyon vágyol rá, akkor se.


Egy-két hét múlva már nem fogsz annyira vágyni rá, és szépen lassan elmúlik a késztetés.


Aztán egy pár év múlva van egy nehéz pont, amikor az elhatározás már elhomályosodik, és bejön, hogy "na, csak egy szálat, hiszen régen jó volt" - na, ilyenkor is ki kell tartani :)

2013. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látod, itt irogatnak kis pocsok, hogy csak napi egyet szívok, meg egy kis füveset is, ugye nem lesz bajom? Azt a végére mindegyik így jár. Csak azt tudom tanácsolni, amit előttem is írtak: Nem lehet leszokni lassanként, hanem le kell tenni a cigit. Aszt ennyi...Vagy megállod, vagy így jártál...
2013. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el, vagy hallgasd meg hangoskönyvben Allen Carr: rövid úton leszokni a dohányzásról című könyvét...
2013. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
vegyél nikorett tablettát. :D
2013. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívsz és napi hányat? Hogy tudtak rászoktatni? 18évesen próbáltad ki? Kipróbálás után hogy alakult? Ha leírod a kérdésekre a választ biztos fogsz jó tanácsokat kapni.
2013. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2013. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!