Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le tudom tenni a cigit, ha...

Le tudom tenni a cigit, ha terhes leszek?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszait várom akik akkor rakták le a cigit miután megtudták h babát várnak. Én maximum 1 dobozzal szívok el naponta.És nincs olyan nap hogy ne gyújtanék rá, főleg az első cigi reggel, az sajnos kihagyhatatlan.
2013. márc. 3. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha le akarod tenni,akkor igen, ha meg nem akkor nem.

De ha babát terveztek,akkor sokkal jobb lenne, már most letennéd, hisz tök jó, hogy akkor leteszed, mikor megtudod, hogy babát vársz,de addigra a babó már legalább 4 hetes, és a szervezeted telítve van nikotinnal,amit ő kilenc hónapig emésztget majd, hisz pont ennyi kell a nikotin kiürüléséhez is.

2013. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem akkor kell letenni a cigit, mikor megtudod, hogy babát vársz, hanem akkor, mikor babát tervezel!!
2013. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is tudom hogy rá sem kellett volna szoknom. Sajnos ez függőség. Nálam nem megy egyik pillanatról a másikra.
2013. márc. 3. 15:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Én azt elhiszem, hogy nehéz. De legyen ez a motiváció! Amíg cigizel, nincs gyerek. Gondolj arra, hogy ez bizony neked is méreg, nem hogy egy pici gyereknek. Majd akkor vállalj gyereket, ha már nem szívod. Őrült nagy felelőtlenség így gyermeket vállalni!
2013. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A nők 90%-a simán leteszi amikro meg tudja a hogy babát vár. Aki nem az egy gyenge szánalmas ember. Ja és sokkal több e,ber szokik le egyik anpról a másikra mint a fokozatosság elvén. Ha kell kérj segíteséget angyon jó kis kezelések vannak már amik segítenek. de tényleg egy a lányeg az hogy agyban döl el. Ha igazán szeretnél kisbabát nem lesz nehéz letenni hidd el. Nekem sok ismerősöm nem tervezte a babát mégis simán letette amikor meg tudta hogy várandós. Annál aki tervezi végépp nem lesz gond.
2013. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
olvasd el Allen Carr könyvét.
2013. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én, ha képviselő lennék, szépen behoznák egy olyan törvényt, hogy amelyik nő terhesen cigizik, attól szépen elvenném a gyerekét...
2013. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy hogy bizonyítják be hogy otthon sutyiban cigizik-e??? Mondjuk az elvenni azért durva szerintem, de valami büntetés lehetne, csak hát nem bizonyítható olyan könnyen.
2013. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ha képes vagy szándékosan mérgezni a saját gyerekedet, és emiatt nincs lelkiismeretfurdalásod, akkor ott valami gond van.
2013. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyám nem szokott le.

Meg is látszik rajtam.

Egy hónappal korábban születtem.

2013. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!