Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretném kipróbálni a cigit....

Szeretném kipróbálni a cigit. Milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék erőset. Mindenki kipróbálja, kíváncsi vagyok mit szeretnek benne az emberek. Mielőtt elkezdene valaki szidni, hogy hülye vagyok, hogy ezt akarom, elmondom, hogy kitűnő tanuló vagyok és 16 éves, tisztába vagyok a káros hatásaival, de egy száltól nem fogok meghalni.

2013. márc. 8. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
és rögötn venni akarsz egy dobozzal? minek? Kérj valakitőle gy szálat. Készülj fel hoyg angy esélyel lesz hányingered, szédülni fogsz ilyesmi. már ha letüdőzöd....
2013. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

hah én is kottára ezt mondtam és rászoktam; de nem foglak szídni.

az arany/pattintós marlboro nagyon jó szerintem, meg a pattintós dunhill, illetve a Camelt is nagyon szeretem. A ribancpálcát nem ajánlom. Arra vigyázz hogy ne pirosat szívj mert az nagyon erős, és az első szál amúgyis mindig szar mert beköhögsz tőle.

2013. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Feltételezem azért szeretne venni egy egész dobozzal, mert nem mások előtt partimajom módjára szeretné kipróbálni, nem "menő" akar lenni,hanem csak véleményt szeretne kialakítani.
2013. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kriszti8 ***** válasza:
18%
csak szólok hogyha kitűnő vagy akkor nem leszel az sokáig mert a cigi nagyon nagyon csökkenti a koncentrálóképességet és rossz lesz a kedélyállapotod:DDegyébként lethogy nem fogsz meghalni de simán rászokhatsz-.-""marha menő lennél tőle..kis taknyos.máshol még kaja sincs nemhogy cigi...
2013. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha minden pénzedet erre akarod fordítani akkor csak csináld..drága mulatság
2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 száltól nem fogod megtudni mit szeretnek benne az emberek max hasonló érzést, ahhoz hogy jól essen rá kell hogy szokj...
2013. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Narancs pall mall.

Kipróbáltad már?

2013. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam..Nem látta senki. Barátnőmmel a kertjükben próbáltuk ki..Nem volt rossz, de nem volt jó sem. Nem fogok rászokni, tisztában vagyok vele.. Mondtam, hogy nem kell szidni, de a sok értelmiség persze nem tudta kihagyni :)
2013. márc. 31. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajtával próbáltad ki?
2013. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!