Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi tévő legyek?

BigBoy012 kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és amikor mozgatom a karom vagy deréktól fölfele mozgok akkor mint ha a szivem nyomna vagy valami ilyesmi,és pár hónapja cigizek nem minden nap de ha cigizek akkor 1 nap csak 1-2 szál.És félek hogy a cigi miatt bár nemhiszem. Ha pár napon belül nem múlik el muszály lesz szolnom anyuméknak hogy néha szúr nyom a szivem.És ha elmennénk orvoshoz akkor ki tudnák mutatni hogy cigizek? ( légyszi nem kell a kioktató válasz inkább adj tanácsot)

2013. márc. 13. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy ha nagy levegőt veszek akkor is nyom. ezt kihagytam bocs.
2013. márc. 13. 16:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a mellkasod fáj az valószínübb, hogy a tüdőd, mint a szíved, mivel az szív általában átsugároz máshová is pl. bal karba. Hagyd abba a cigizést és menny el kardiológushoz, meg kérd, hogy csináljanak röntgent a mellkasodról.
2013. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
beszéltem apámmal,és lehet tényleg a tüdőm fáj, de az miért?:S
2013. márc. 13. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon sok minden okozhatja, menj el orvoshoz, ő majd csinál röntgent/megvizsgál, meghallgatja a légzésed.
2013. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem voltál megfázva mostanában? (Ha tényleg csak egy-két szál cigit szívsz, nem valószínű, hogy attól, de jobb lenne, ha inkább nem tennéd.)
2013. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a mellkasod fáj az bármi lehet, szív ált. szegcsontra sugároz meg karba és 30 percig kb intenzíven érezhető a fájdalom. ha mozgással is össze kötöhető a fájdalom és nem csak a légzéssel az valószinűbb hogy ideg vagy izűlet mint tüdő. Pl. begyulladt a szegcsontodnál az izület vagy mi van ott (nekem olyan volt 1x azt arra paráztam rá), elég gyakori jelenség, de a gerincnél az idegek is átsugározzák a fájdalmat a mellkasba elég gyakran szintén (pl. tartáshiba). Lapockánál lévő ideg izület problémák is szintén mellkasba, hónalj alá sugározhatnak. Legegyszerübb megfigyelni milyen a reggel a levegővétel mikor az izületek még pihentek ha a reggeli első pár légzés, mozgás nem fáj akkora tüdő nagy eséllyel kizárható.
2013. márc. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hál istennek elmult és csak 3 napig fájdogált:D
2013. márc. 17. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!