Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnák lemondani a...

Davidegresy5 kérdése:

Hogyan tudnák lemondani a cigiről, nem vagyok nagy dohányos kb 1.5 éve szoktam rá adjatok valami tippet, de olyan a környezetem hogy dohányoznak körülöttem mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
légy erős, tünj ki közülök, mutasd meg hogy képes vagy rá.
2013. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogod és nem gyújtasz rá... Agyban dől el. Ajánlom a Rövid úton leszokni a dohányzásról című könyvet, hangoskönyvet.
2013. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is dohányoznak a környezetemben.10 évnyi cigizés után tettem le. 2 hónapja nem cigizek. Elmentem egy biorezonanciális kezelésre+ egy adag akarat. :) Nekem jót tett a kezelés, egy kis segítség volt.

Van akinek anélkül is megy.:)

2013. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem az 1 adag akarat többet segített ott mint a biorezonanciás kezelés aminek semmi tudományos alapja nincs... én is voltam, majd mikor kisétáltam az ajtón az első dolgom volt keresni egy boltot és venni cigit... majd 5 év múlva 1 adag akarattal szoktam le:) Allen Carr könyve azért sokat segített
2013. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ma 20:46 Lehet igazad van.:) Akkor nekem jót tett a kezelés, előtte magamtól nem sikerült.:)
2013. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
S mióta nem dohányzol magadtól?:)
2013. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!