Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az öngyújtó lángja forró. A...

Az öngyújtó lángja forró. A benzin ha ég forró. Akkor itt mi a trükk, hogy nem égett meg az ujja a fickónak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ZOHwjDzUDnE

A trükk amire gondolok 0:35-0:39 között szerepel.

A fickó elemeli a lángot, a kezén ég a láng, és nem ég meg a keze?

Hogy lehetséges ez?

Én egy forróbb tányért eldobok hírtelen. Ő meg egy lángot tart az ujján.

Mi itt a trükk?



2013. márc. 19. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

én egyszer kipróbáltam kiskoromban, hogy hajzselét tettem az ujjamra, azt lecsöpögtettem vmi gyúlékony anyaggal és meggyújtottam

kb 10 másodpercig égett, de nem éreztem fájdalmat

2013. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnézni a felvételt, de nyilván „hideg” lángot használ. No ez sem hűvös, de nem éget. Alacsony lobbanáspontú anyag lehet. Ha a behatás rövid, nagyobb hőt is ki lehet bírni.
2013. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

A legegyszerűbb módszer:

SENKI NE PRÓBÁLJA KI OTTHON!

Szóval a legegyszerűbb módszer:

Először vízbe mártja a kezét, utána benzinbe. A benzin a víz felszínén marad, így amikor ég a keze nem ég meg.

Én még nem próbáltam ki, már rég mesélték el, tehát lehet hogy nem pontosan így kell.

Szóval senki ne próbálja ki.

A Csodák palotájába érdemes elmenni, a bemutatókon ennél cifrább dolgokat is mutatnak.

2013. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!