Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajánlana vki nikotintapaszt,...

Ajánlana vki nikotintapaszt, vagy rágót, vagy vmi leszokást segítő szert ( gyógyteák, gyógybogyók, stb. )? Árat is írjatok és azt is, hogy hol lehet beszerezni!

Figyelt kérdés
Anyum dohányzik már nagyon hosszú ideje és én nem bírom nézni, ahogy gyilkolja magát(folyamatosan panaszkodik, hogy fájnak a végtagjai, fáradékony és a bőre sem olyan tiszta már, de ő nem hajlandó elfogadni, hogy ez a cigaretta hatása!) Már nagyon sokszor mondtam neki, hogy szokjon már le, de semmi hatása nincs rá! Úgy gondoltam meglepem, vmi nikotintapasszal, hátha ez hat neki vmit!
2009. szept. 17. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hiába lepnéd meg nikotin tapasszal nem szokna le tőle többet érnél ha elbeszélgetnél vele és amíg saját maga nem látja be hogy káros a dohányzás addig nem fog leszokni.

Van akinek könnyen megy a leszokás a nagyapám 3rom nap alatt szokott le,Én most próbálok leszokni róla hát nekem nem ment 3rom nap alatt mert a környezetemben is dohányoznak viszont drasztikusan csökkentettem a napi cigaretta mennyiségem.Naponta 1 másfél dobozzal szívtam utána már csak napi 10 szálat és egy hónap alatt eljutottam odáig hogy naponta 2-3rom szál lassan teljesen eltudom majd hagyni ez csak akaraterő kérdése, szóval ha rá kell gyújtanom hiába van tele az egész testem nikotin tapasszal rá gyújtok:)

2009. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már próbáltam lebeszélni, de nem ment! Ezért szeretném ezt is kipróbálni!!!!!!!

Légyszi most ne írjon senki, olyat h ezt így nem lehet, meg ilyenek, most nem erre vok kíváncsi!!!!

Szal vki tud ajánlani vmi jó gyógydolgot?

2009. szept. 18. 08:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Van akinek segít az e-cigi. Az illúzió legalábbis megvan, mert olyan mintha füstölne. Van hozzá nikotinos és ízesített patron is. Én próbáltam már (épp leszokóban vagyok). Nem ua. mint a sima cigi, de a semminél valamivel jobb..
2009. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia, én Nicorette rágóval (kb. 1500ft) szoktam le 3 hónapja, elötte 9 évig cigiztem.

Nem írtad anyud hány éve cigizik...

Mint írtam én 9 év után szoktam le, de szabályszerűen elvonási tüneteim voltak, hiába rágtam a rágót.

És sajnos az a nagy igazság, hogyha anyukád nem akar leszokni, akkor nem is fog, agyban kell eldönteni, hogy kész, vége, nincs tovább, ennyi volt.

Ha ez nincs meg, akkor édes kevés a rágó, tapasz, stb.

Menj be egy patikába ott is tudnak segíteni, többet mint mi.

2009. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a tapasz/tabletta/rágó felhozatalból a rágót ajánlanám, mert miközben rágod, legalább aktívan csinálsz is valamit.

Viszont, ezek mellett erősen tudom javasolni Alan Carr - Rövid úton leszokni a dohányzásról című könyvét. Nekem az segített, az adta meg a lökést, hogy végre le tudjam tenni a cigit. Kapható rendes könyvben és hangoskönyvben egyaránt. de le is tölthető ;)

2009. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mostmár egyre többet hallok a kudzu tablettáról. Nemsokára én is leszokom. És lehet mankó lehet. Olvass utána.
2009. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocs hogy bele kérdezek de a rágót azt hol lehet kapni?..
2010. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!