Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hova rejtsem anyám elől a cigit?

Hova rejtsem anyám elől a cigit?

Figyelt kérdés
Már másodjára talál nálam és ezúttal elvette a 16k forintos iqost is. Semmi ötletem sincs már. Ti hova rejtitek el?
máj. 21. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem dohányzom, így nagyon egyszerű.
máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
67%
Ne cigizz! Felesleges pénzkidobás. Nem ad hozzá semmi pluszt az életéhez.
máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Olyan minimál berendezésű szobád van hogy nincs semmi rejtekhely a szekrény mögött,fiók mögött/alatt,ágy alatt,számítógépházban,radiátor mögött stb...?
máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha iqost vettél, akkor 18 fölött kell legyél, tehát simán elköltözhetsz.
máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 L.. István ***** válasza:
Nekem szigetelőszalaggal volt az íróasztal lapja alá ragasztva. De megjött az eszem és abbahagytam. 15 év után.☹️
máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
nem elrejteni kell, hanem nem használni. Egy káros és drága hobbi.
máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17 éves leszek. Egy régi táskában tartottam és most így majdnem egy év után megtalálta…
máj. 21. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Megéri neked a pénzeddel a dohánycégek profitját növelni? Számodra hasznos dologra is költhetnéd.
máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hipokrita, nem fogom az eszet osztani, pedig nálam talán jobban senki nem utálja a cigit, az egész manírt, ami a dohányzással jár, a fiatalok idióta megfelelési kényszerét, hogy elfogadják őket vagánynak, és nagyon ocsmendáré és proli dolognak tartom az egészet.


DE! Ez a kérdező esetében nem az én tisztem, ha neki ettől jobb, Isten éltesse.


Ekkora tárgyakat el lehet rejteni virágcserépben, titkos rekeszben a fiókban, dísztárgyak belsejében, ha kertes házról van szó, akkor akár egy bokor tövében, vízóraaknában, kerítésoszlopban, garázsban a szerszámok közt, nagyobbacska elemlámpa belsejében, set top boxban, intimbetét csomagolásban, asztali számítóg házában stb.

máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiókodba rejtsd, és tegyél rá füzeteket, papírokat. Én is így szoktam. Én is Iqost szívok. És nagyon szigorú mérges apám van, és mégis el tudom rejteni előle a cigit. 19 éves vagyok, de még mindig tiltja. Egyszer mikor 18 voltam talált nálam egy doboz marlborot és kidobta a kukába. Most már ügyesebben rejtem el a dogokat, megtanultam jól színészkedni és hazudni. Mert olyan dolgokat tiltanak meg nekem, vagyis olyan dolgokat akarnak a szülők megtiltani nekem amihez jogom van. Ha cigizni akarok cigizek, ha te is cigizni akarsz te is szívhatod nyugodtan! Nem lesz ettől rosszabb az életed. Jó érzés a heets szívása, és csak 5% ban káros állítólag. Cigiknél sokkal károsabb a benzin belégzése, és pesten a forgalmas, benzin büzös uton való egész napos járkálás sokkal károsabb mint a cigi. Meg ezek a kátrány mentes termékek nem okoznak lerakódást a tüdőbe. Annyi a hátránya hogy nagyon drága!
máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!