Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy visszaszokott dohányzó...

Egy visszaszokott dohányzó vagyok. Elektromos cigiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

14-17 éves koromig kb. napi 1 dobozzal elszívtam, természetesen már bánom. Leszoktam 1 évre, majd ujra rágyujtottam egy buliban, kár volt, lassan de biztosan szinte minden nap elszívok pár szálat. Nagyon erősen korlátozom napi max. 3-4 szál. Kb. másfél hónapja van ez az állapot, viszont szeretném ezt is abbahagyni, mert enyhén asztmás vagyok (nem fulladtam még be soha, de allergiás vagyok és asztmatikus köhögéseim voltak, amire egy piros színű pipát adtak- fogalmam sincs akkor amugy most mi bajom is van:D), szóval nem akarom hogy súlyosbodjon. Egyetlen ok amiért ezt a napi pár szálat nem hagyom el hipp-hopp, (miközben anno a 4-5X-ösét is sikerült akaraterővel) mert most állok érettségi előtt, és ad egy kis plusz dopamint a tanulással eltöltött napokban, plusz ha nincs, sajnos már jön a nyomottság ingerlékenyebbség..most nem tudom hogy a függőség miatt, vagy még nem vagyok függő csak a szervezet nikotinra való természetes reakciója miatt, de ez van.

Már azon gondolkozom hogy nem cigizek, hanem elektromos cigivel viszem be azt a kis nikotint hogy ne károsítsam ebben a +1-2 hónapban is a tüdőm. Szerintetek?

Mindenki véleményre kíváncsi vagyok, kivéve a nemdohányzók primitív fajtájáéra:)


2013. márc. 23. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Milyen fajta cigit szívsz?
2013. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is visszaszokott dohányos vagyok, de ma már korlátozom magam és egész jól elvagyok így.
2013. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!