Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy füves segítene?

Egy füves segítene?

Figyelt kérdés
Valaki aki füvezik tudna válaszolni pár kérdésre ? De tényleg csak olyan aki ért hozzá és tapasztal e téren ..
2013. márc. 26. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sosem próbáltam, de írtam róla tanulmányokat, vizsgaesszét, olyan emberek bevonásával akik igen, szóval várom a kérdéseket.
2013. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam hallottam hogy elkezdett izomból verni szív heves légzés stb.Ilyen ha előfordulna első alakalom közben elmúlik vagy lehet valami komolyabb bajom(Az egészre rájön hogy tölcsér mellkasom van)
2013. márc. 26. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha erősen ver a szíved, akkor nem marihuánát szívtál, hanem herbált. Szintetikusan próbálja utánozni a füvet, onnan tudod megkülönböztetni a fűtől, hogy nem "gubában" adják, hanem olyasmi formában, mint a morzsolt bazsalikom, vagy majoranna. Valamint, a herbált, ha szívod, azonnal, az első slukk után jelentkezik a hatása, míg fűnél el kell szívnod kb. félig, hogy elkezd érezni a hatást (sokak szerint csak a cigi elnyomása után kezdődik, lényeg, hogy több idő kell neki, mint pár másodperc).
2013. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyesmi,de ez nagyban függ,hogy milyen motyót szívsz.Ha bizonytalan az eredete inkább ne csináld.A tölcsér mellkast nem tom mi.Egyébként akkor is előfordul ilyen,ha tul sokat szivsz egyszerre.De nagy baj nem hinném hogy lehet belőle,ahoz hogy meghalj 7kgot kéne elszivnod egyszerre,ami fizikai lehetetlenség,mert kb 1grammnál elaludnál vagy hamarabb.
2013. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biozöldet (herbal) ne szívj, mert az méreg!
2013. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy "illuminált" állapotban ráhúzod magad bármire. Ez azt jelenti, hogy pl ha félsz hogy valaki észreveszi az állapotod, azt hiszed, hogy mindenki téged néz, vagy velem pl már olyan is volt, hogy utcán azt láttam a szemem sarkából, hogy a parkolóban lévő kocsik felém jönnek, de amikor rájuk nézek, megállnak.


Ezzel arra célzok, hogy ha félsz bármiféle testi tünettől, valószínű, hogy produkálni fogod. És mint tudjuk, az ijedtség felszökteti a vérnyomást, erre rátesz a fű, és már lehet gond. Persze nem olyan veszélyes, de ha félsz tőle akkor inkább ki se próbáld!

2013. márc. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazából próbáltam már de eddig egy megbízható barátom hozta meg is volt csinálva faszán.Évenete kb 1-3 alaklom volt mikor toltunk. Tavaly sajna elkellet költöznie és most találtam egy srácot aki tudni nekem hozni.


Csak ugye bizonytalan vagyok.Sok barátom mondja megbízható meg hasonlók de ebben ki a megbízható ? :DD


Lényeg hogy valami Black Winter cuccot tudna szerezni.Hogy ez milyen hatással bír ?


Meg amibe rolloljuk az a papír azt hol lehet venni ?


(tölcsér mellkas:be van horpadva kicsit mellkasom így kisebb tüdőkapacitásom meg eleve veszélyesebb mert belső szervek könnyebben hozzáérhetnek a csonthoz .. Nekem nem annyira vészes de van )

2013. márc. 27. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Még soha senki se halt bele marihuána szívásába! Ez negy tévedés ha valaki azt állítja hogy bele lehet halni! Csak ha ilyen szutykokat szívnál pl.herbál vagy más drog akkor abba bele lehet halni!
2013. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem Black Winter, hanem Black Widow (Fekete Özvegy), a White Widow "párja". Ha tényleg olyan tud hozni, akkor mindenképp szívj, az egyik legjobb hibrid a White Widow, OG Kush, Blue Dream és Cali Bud mellett.


Azért nézd meg jól, valahogy így kell kinéznie: [link] (Az a lényeg, hogy sötétebb, mint az átlag fű, és mint látod, fekete foltok vannak benne, amit a kifejlett levelekben húzódó fekete csíkoknak köszönhet - [link] A white widow ugyanez, csak nem fekete, hanem - értelemszerűen - fehér. Azt is figyeld, hogy jó kristályosnak kell lennie, ahogy a képen és látszódik.) Ha nem ilyen, akkor átba*szott a srác és ne foglalkozz vele többet. :)

2013. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

eloszor is ha minenki csak olyat szivna amirol tudjs honnan van nem lennenek mar drogosok.:D

aki meg it osszevissza beszel a fajtairol onnan arulja el magat hogy ez nem ugy mukodik hogy bemesz egy boltba es valogatsz.odajon hozzad a spanod vagy a dilered es ad valamit.megnezed ha jo mennyiseg megveszed. ha kozod sincs ehhez az egeszhez csak egesznap a a furol olvasol a wikipedian akkoris egybol levagos hogy fars vagy.:D

2013. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!