Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetett volna komolyabb...

Lehetett volna komolyabb bajom is? (Füves cigi)

Figyelt kérdés

Elszívtuk, és azt képzeltem, hogy nagyon gyorsan vert a szívem, de haveromék nyugtatgattak, hogy semmi baj nincs, nem ver gyorsan.

Mitől lehetett ez?

Úgy tudom, hogy nevetnem kellett volna, meg hasonlók..

Ebből lehet volna nagyobb baj is?



2013. márc. 6. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ez szintetikus cucc volt.. manapság szinte csak ilyet kapni... ne vegyél inkább semmit, ne drogozz!
2013. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan csak. Ha hajlamos vagy rá, kihozhatja a pánikbetegséget.
2013. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt velem is,mintha én írtam volna.halálfélelmem volt szó szerint,a szívemet fentebb éreztem, volt hogy gyorsan,volt hogy lassabbnak éreztem,de a többiek azt mondták,hogy normálisan ver. mivel szintetikus cucc volt,ezért ennél nem lehet tudni kiből mit vált ki.igaz,aki hajlamos rá mindenféle mentális betegséget kihozhat az emberből. nekem ez 2 éve volt,de nekem nem éri meg és nem is próbáltam azóta :)
2013. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haveromé volt a cucc, én csak beleslukkoltam párat, de nem szeretnék a rabjává válni ezért ez volt az elsõ és utolsó. Köszi válaszokat mellesleg ;)
2013. márc. 7. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy pontosan milyen cucc volt. Ma már mindenbe raknak szintetikus cuccokat, és azok veszélyesek. A fű önmagában nem veszélyes a szervezetre és túladagolni sem lehet. Viszont pszichés problémákat előhozhat, főleg ha hajlamod van rá.
2013. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Sok tudatlan fiatal .. Eleve nem szívunk más füves cigijébe csak olyanéba aki nagyon közeli haver és 100%ig megbízol benne de még úgy is necces.


Arról nem is beszélve hogy mindenkinél máshogy hat adagtól függően.Ezen kívül befolyásoló tényező a te lelki állapotod is meg maga az is ahogy szívod.


Zöldet csak akkor szívhatsz ha jó kedved van mert ha lehangolt vagy kihozhat lelkiproblémákat esetleg befleshelhetsz minden hülyeséget ami halálfélelmet pánikot okoz ...


De egyébként vannak simán olyanok akik így reagálnak a cuccra.Eddig még nem volt belőle baj önmagába füves cigibe még 1 ember sem halt bele de nem kellemes.


De akkor is jobb ilyet magadnak intézni és utána érdeklődni olvasni előtte mert nem olcsó és nem is játék.Ésszel fantasztikus dolog de ha hülye vagy rászoksz az egész életed rámehet ...

2013. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A legutóbbi nálam túl erős volt,és röhögve hánytam tele a panelházat.

Másnap reggelre jól voltam

2013. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!