Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigi, ki mit tud róla?

Füves cigi, ki mit tud róla?

Figyelt kérdés
Megtudtam a barátomról,hogy füvezik.Nem tudom a hatásait meddig tart,milyen következményei vannak, és ez drognak számít-e? Legális? Előre is köszönöm

2013. márc. 27. 12:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
34%

Igen, drognak számít, illegális, megvannak a maga hatásai, de a legfőbb baj, hogy ha valaki rendszeresen füvezik, 99%, hogy előbb-utóbb másokat is kipróbál majd.

Egyébként maga a marihuána kis mennyiségben nem olyan ártalmas, mint ahogyan azt egesek híresztelik, de azért ember válogatja, kire hogyan hat. Legtöbben csak elbódulnak tőle, betompul az agyuk, és "jól érzik magukat", de még anno koleszban volt olyan szobatársam, akit úgy kellett nadrágszíjjal az ágyhoz kötözni, mert pár szippantás után ő kitalálta, hogy tud repülni, és alig bírtuk visszaráncigálni a 6. emeleti ablakpárkányról...

2013. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
És mi van a füves cigibe? Milyen drog?
2013. márc. 27. 12:29
 3/38 an00nym ***** válasza:
100%

Szerintem az első válaszoló hazudik....

Magyarországon illegális, de


Dekriminalizált:

Hollandia,Ausztria,Svájc,Portugália,Spanyolország,Izrael,Kan

ada,Prága városa Alaska,Arizona,California,Connecticut,Delaware,Hawaii,Maine,

Massachusetts,Michigan,Montana,Nevada,New Jersey, New Mexico, Oregon, Rhode Island, Vermont, Virginia,Washington D.C.


Cannabis Social Club rendszer:

Egyesült Királyság,Németország,Franciaország


Legális(alkoholhoz hasonló szabályozás):

Colorado,Washington,Uruguay


Idén szavaznak a legalitásáról:

Alaszka,Rhode Island,Oregon


hatásairól:

[link] -ez a legjobb de kissé hosszú kb. 70oldal

[link] -ezt még én írtam régebben, rövid és szerintem ma is az egyik legjobb összefoglaló magyarul

[link] -gyógyhatásairól


ha valami még érdekel ami ezekben nincs benne írj bátran

2013. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Leszokás? Lehetséges?
2013. márc. 27. 12:39
 5/38 an00nym ***** válasza:
100%
ha elolvastad volna, tudnád hogy nagyon nehezen alakul ki függőség (pszichés), nem valószínű hogy egy alkalmi füvező függő te sem leszel 2pohár sör után alkoholista, ellenben bármiről le lehet szokni..csak van amihez nem árthat segítség pl.:ópiátok
2013. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Hazánkban nem legális.

A hatóanyaga egy thc nevű kábítószer ami a növény virágzatában termelődik.

A leszokás lehetséges ha van megfelelő motiváció hozzá.

2013. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ha pl. 3 eve?
2013. márc. 27. 19:16
 8/38 anonim ***** válasza:
A pszichés függőség erőssége és jellege az egyén pszichéjétől függ és egyénenként változó. Van olyan aki gondol egyet és abbahagyja, de van olyan haverom aki már 8 éve nem tudja letenni.
2013. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
49%

"koleszban volt olyan szobatársam, akit úgy kellett nadrágszíjjal az ágyhoz kötözni, mert pár szippantás után ő kitalálta, hogy tud repülni, és alig bírtuk visszaráncigálni a 6. emeleti ablakpárkányról..."


Most úgy őszintén mi ez a baromság?! XD Fűről beszélünk nem LSD-ről.

2013. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
9. Képzeld, tudom, ha végigolvasnád a kommentemet, akkor látnád, hogy én is arról írtam!
2013. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!